הטיימינג של השיר החדש של אנה זק, "ויני וידי ויצ'י", עורר עניין כיוון שיצא שבוע אחרי השיר החדש של נועה קירל. אבל לא רק הטיימינג עורר עניין, אלא גם תוכן השיר. מילות השיר שנחשף ב-mako ויצא אתמול (רביעי) מעוררות סערה עם עשרות תגובות מצד המעריצים של זק וקירל. "אבל בשביל מה ההעתקה ל'קילר' של נועה קירל? את כל כך הרבה יותר טובה ממנה", כתבה מעריצה אחת. תגובה נוספת - "באתי - ראיתי לקחתי. כולנו יודעים למי כוונת המשורר".
"עקיצה לנועה על מרגי?", "לקחה לנועה את מרגי", "אאוץ', הכניסה לנועה" ועוד עשרות תגובות נוספות. המעריצים אף הגדילו לעשות עם סרטון שממחיש את העניין. נראה כי ההכחשות של קירל וזק על היריבות ביניהן לא מרצות את המעריצים, שמעוררים בעצמם סערה אחר פעם.

@zelox714 אני חולה על נועה אבל זה חזק ממני #CapCut #אנהזק #מרגי @Mergui @Anna Zak ♬ צליל מקורי - מחזיר עוקבים

איתי לוי מתפוצץ בטיקטוק

השיר "מערב ראשון" של הזמר ושופט "הכוכב הבא" איתי לוי יצא לפני שלושה שבועות וצבר כבר קרוב ל-10 מיליון צפיות ביוטיוב. כעת הוא מתפוצץ גם בטיקטוק עם קרוב לעשרת אלפים שימושים בסאונד. "מערב ראשון" נכנס לרשימת הסרטונים החמים של יוטיוב, ומככב ב-20 המקומות הראשונים של היטליסט - מצעד המוזיקה הרשמי של ישראל.

@yanirdahan4 בלילה במיטה ‍↔️#ינירדהן ♬ מערב ראשון - איתי לוי

אושר נגד אושר

הזמר אושר ביטון שחרר את "שרירים", שיר שזכה להצלחה גם בטיקטוק, וחשף השבוע ביוטיוב את עטיפת הסינגל. חדי העין ישימו לב ששם המשפחה של אושר, ביטון, מסתיר מילה אחרת מתחתיו על גבי העטיפה - כהן. מדובר בעקיצה כלפי הזמר אושר כהן, שגם הוא כמו ביטון מיוצג אצל רוברטו בן שושן. למעשה אושר ביטון מנסה לסמן שהוא האושר ה"אמיתי", זה שנמצא מקדימה.

אושר כהן ואושר ביטון טרם הגיבו לדברים.

נס וסטילה בונים "מגדלים"

אחרי "תיק קטן", "חרבו דרבו" והשיר האחרון ששחררו, "באמפרים", הצמד המצליח נס וסטילה עובד על השיר הבא. גורמים המעורים בפרטים אמרו בשיחה עם mako כי השיר החדש עליו עובד הצמד ייקרא "מגדלים". לפי אותם גורמים, מדובר בשיתוף פעולה עם צמד המפיקים דולי ופן.

עדן חסון בחורף באילת

הזמר והיוצר עדן חסון ממשיך לשחרר שירים חדשים, והפעם צמד: "חורף באילת" ו"מה עשית לי", שירים שכתב והלחין יחד עם צליל קליפי, אופיר מלול, אלמוג קריאף ובן שלף. חסון צפוי להמשיך בסיבוב ההופעות שלו, הערב באמפי קרית מוצקין, בשבוע הבא באמפי אשדוד ובהמשך ראיון מעבר לים - בפריז.

 

סגל מתקדמת לפרונט

אחרי שכתבה שירים לפאר טסי, יובל דיין, לירן דנינו ונוספים, הזמרת והיוצרת אריאל סגל משחררת את "תראי אותי", אלבום הבכורה שלה. סגל משמשת גם כעוזרת הפרלמנטרית של יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד, והאלבום שלה עוסק בחייה.

 

בר צברי עושה זוהר

בר צברי מופיע בימים אלה בתפקיד הראשי במחזמר "הפרח בגני" ומופיע ברחבי הארץ, ועכשיו הוא משחרר חידוש לקלאסיקה של זוהר ארגוב "מה לך ילדה", בהפקת יעקב למאי. צברי מספר: "גדלתי על זוהר... אני זוכר את עצמי ילד עם ריחות של בישולים בבית וזוהר מתנגן בקסטה ברקע. כל מי ששומע את המוסיקה שלי שומע את ההשפעה שלו עליי".

נסרין ולב הזהב 

נסרין קדרי משחררת שיר חדש, "לב מזהב", שכתב אופיר מלול והלחין יחד עם דורון אזולאי, זמרת הליווי של קדרי. בנוסף הזמרת הכריזה על פתיחת מופע נוסף בקיסריה כך שצפויים לה שני מופעים יום אחרי יום, ב-8 וב-9 ביולי.

ארז דן יוצא מהמסך

הבמאי והיוצר ארז דן ממשיך לפתח את הקריירה המוזיקלית שלו מעבר לטלוויזיה. דן שחרר את "חסרה לי" שיר מתוך האלבום החדש שלו "אני רוצה אהבה", אלבום שהוקלט במשך עשור שלם.