"הפוגס" הם אחת מהלהקות האיריות האהובות בכל הזמנים: להקה שלקחה את סאונד הפאנק הזועם של לונדון וניו יורק ושילבה אותו עם מוזיקה אירית מסורתית. כיום סולן הלהקה האגדית, שיין מקגואן, מאושפז בבית החולים כבר תקופה ארוכה. בדצמבר 2022 דווח כי הוא סובל מזיהום, ומאז יוני 2023 אושפז בטיפול נמרץ עם אנצפליטיס (דלקת המוח). כעת משתפת אשתו, העיתונאית ויקטוריה מארי קלארק, תמונה של שניהם מבית החולים: מקגואן, שנראה חולה וחלש, מנשק את אשתו. את התמונה ליווה טקסט ארוך שכתבה, שכולל הרהורים על אהבה ועל הפחד מאובדן של אדם אהוב.

"אהבה היא הדבר היפה והחזק ביותר שאנחנו יכולים לחוות כבני אדם, אבל אהבה יכולה גם להכאיב, במיוחד אם אתה מפחד לאבד אדם או משהו שאתה אוהב", כתבה בפתח דבריה. "אתה מוצא את עצמך מביט בפחדים מחרידים של אובדן שמרגישים כל כך גדולים ומייאשים עד שאתה לא בטוח שתשרוד אותם, ואתה לא יכול לדמיין את החיים בלי האדם שאתה אוהב". בנוסף שיתפה כי חבריו של מקגואן ללהקה ביקרו אותו לאחרונה בבית החולים.

View this post on Instagram

A post shared by Victoria Mary Clarke Angels (@victoriamaryclarke)

הפוגס התחילו את פעילותם בשנות השמונים, לאחר שנחשפו למוזיקת הפאנק הרועשת של להקת ה"ראמונס" הניו יורקית - אחת מלהקות הפאנק הראשונות שזכתה להצלחה, ושינתה את חייהם של מוזיקאים רבים. בין 1984 ל-1996 הוציאו הפוגס 7 אלבומי אולפן. שמם נלקח מהביטוי האירי Pogue mahone - שמשמעותו היא "שק לי בתחת". מקגואן עזב את הלהקה בתחילת שנות התשעים בגלל בעיות שתייה, והחליף אותו ג'ו סטראמר - סולן להקת ה"קלאש". ב-2002 התאחדה הלהקה בהרכב המקורי, וב-2014 הפסיקו להופיע סופית. בראיון סיפר אז מקגואן: "פשוט קצת נשבר לנו אחד מהשני. אנחנו חברים כל עוד אנחנו לא מופיעים ביחד".