התקליטן הצרפתי עשה זאת שוב: דיוויד גואטה נבחר לתואר "הדיג'יי הטוב ביותר בעולם", בסקר השנתי והמוערך של מגזין DJ Mag. זו הפעם הרביעית בה גואטה מקבל תואר זה, אחרי שבשנה שעברה איבד את המקום הראשון לטובת מפיק ה-EDM מרטין גריקס, שתקלט בשנה החולפת בישראל ועורר סערה. גואטה וגריקס שניהם זכו בתואר הנשחק 4 פעמים לאורך השנים, כשבשיא הזכיות נמצא הדיג'יי ארמין ואן ביורן - עם 5 זכיות בסך הכל. "זה מדהים, זה נהדר!" אמר גואטה בתגובה לזכייה, "אני מרגיש שבכל פעם שהגעתי לראש הרשימה זה היה מסיבה אחרת... הפעם זה כנראה הודות ל-I'm Good" - להיט הפופ הענק שלו עם הזמרת ביבי רקסה, שמחדש קלאסיקה משנות התשעים.

במקום השני נמצא הצמד דימיטרי וגאס ולייק מייק, כשמתחתם נמצא מרטין גריקס - שכאמור, ירד מהטופ. מתחתם, במקום הרביעי, המפיק האהוב אלוק, שאביו, דיג'יי בעצמו, היה במסיבת הדמים ברעים. עוד ניתן לראות כי שמות גדולים בסצנת ההאוס והטכנו הולכים ומשתלטים על הרשימה, עם הפופולריות החוזרת של ז'אנרים אלה: פגי גו, שאחראית ללהיט הכי גדול של השנה, נמצאת במקום ה-9. עוד שמות בולטים במיקום גבוה: שארלוט דה ויט (18), בלאק קופי (25) ואגדת הטכנו האנגלית קרל קוקס (26).

בעשירייה השלישית ניתן למצוא גם נוכחות ישראלית: מתן קדוש ואבירם סחראי, צמד מפיקי הטראנס הידועים בשם ויני ויצ'י, מגיעים כל הדרך מעפולה למקום ה-28 - ירידה של 7 מקומות מהסקר של 2022, אבל עדיין נוכחות מרשימה. יש לציין שלירידה בהצבעות לויני ויצ'י אין קשר למלחמה בישראל - הסקר נסגר לפני אירועי החודש האחרון. עוד שמות שכדאי לשים לב אליהם - פרד אגיין... שעלה לתודעה בפסטיבל קואצ'לה האחרון.