אחרי שהמדורה של קניה ווסט דעכה, הוא חוזר לשפוך עליה שמן: הראפר האמריקאי השערורייתי מוציא שיר חדש, ובו התייחסות להתבטאויותיו האנטישמיות שעלו לו מיליארדים. למקרה שתהיתם, הוא לא מכה על חטא, אלא ממשיך לעורר שערורייה: "איך אני אנטישמי? הרגע ז***תי כלבה יהודיה", מכריז ווסט בשיר החדש בשם Vultures. השיר טרם יצא באופן רשמי, אך הושמע בהשמעת בכורה ביום שישי האחרון בתחנת רדיו בשיקגו.

השיר כולל גם התייחסות לסקוטר בראון, המנהל לשעבר של קניה ווסט, שבשבועות האחרונים התייצב למען ישראל ולמען שחרור החטופים. "הרגע ז***תי את הכלבה של סקוטר", מכריז קניה. השניים הפסיקו את עבודתם המשותפת ב-2018, לאחר שקניה כעס על כך שבראון לא מקדיש לו את כל מאמציו, ומתעדף לקוחות אחרים, לתחושתו. על הפיטורין הודיע בציוץ בטוויטר: "אין לי מנהל יותר. לא ניתן לנהל אותי", כתב בזמנו.

השיר כולל הופעות אורח של הראפרים באמפ ג'יי וליל דרק, שניהם ראפרים משיקגו, עיר הולדתו של קניה. בשבועות האחרונים דווח כי קניה צפוי לשחרר אלבום משותף שהקליט יחד עם הראפר טיי דולה סיין, אך לא ברור אם השיר החדש יופיע באותו האלבום. באירוע בו השתתף, חשף טיי דולה סיין כי קניה מקליט את אלבומו החדש בערב הסעודית.