1.27 מיליארד דולר: זה הסכום, על פי דיווחים, שחברי להקת "קווין" יקבלו על מכירת הזכויות לשיריהם. לפי הדיווח של מגזין "ורייאטי", חברת סוני שילמה סכום של למעלה ממיליארד דולרים כדי לרכוש את הזכויות על כל שיריה של להקת קווין, למעט ביצועים מהופעות חיות. הפירוש הוא שהחברה תוכל לעשות ככל העולה על רוחה עם המוזיקה - רישיון לשימוש בפרסומות, סרטים ועוד.

חברת סוני לא הגיבה לדיווחים, אך אם העסקה אכן יצאה לפועל מדובר בעסקת רכישת הזכויות הגדולה ביותר אי פעם. בשנים האחרונות יותר ויותר אמנים וותיקים וחדשים החלו למכור את הזכויות לשיריהם בסכומים של מאות מיליוני דולרים, אך איש לא הגיע לסכום של להקת קווין.

לפני כ-3 שנים מכר ברוס ספרינגסטין את הזכויות לקטלוג השירים שלו לסוני בסכום מוערך של 500 מיליון דולר. שנה לאחר מכן נמכר גם קטלוג המוזיקה של בוב דילן. בנוסף, סוני קנתה 50 אחוז מהזכויות על קטלוג המוזיקה של מייקל ג'קסון בסכום של 600 מיליון.

הזכויות על קטלוג המוזיקה של להקת "קווין", שכולל קלאסיקות ענק כמו Bohemian Rhapsody, We Are The Champions, We Will Rock You ועוד, היה עד עתה בבעלות שווה של 3 חברי הלהקה הנותרים (בריאן מיי, רוג'ר טיילור וג'ון דיקון) והעזבון של פרדי מרקורי, שהלך לעולמו ב-1991.

נדמה ש"קווין" נמצאת במכירת חיסול מתמדת: בחודש אפריל בשנה שעברה נפתחה מכירה פומבית של חפציו של פרדי מרקורי, ביניהם מכנסי עור שלבש על הבמה ושנמכרו בסכום מטורף. על רוב המכירה מופקדת מארי אוסטן, בת זוגו לשעבר של מרקורי שהפכה לחברתו הטובה ביותר אחרי שיצא בפניה מהארון, ולה הוריש את ביתו בלונדון על כל רכושו.