בסוף השבוע האחרון נחשף כי הראפר ואיש העסקים פאף דאדי (שון קומבס) ניצב בפני תביעת ענק: זמרת האר-אנד-בי קאסי ונטורה, בת זוגו לשעבר, תבעה אותו והאשימה אותו באונס והתעללות שנמשכה, לדבריה, כעשור: על פי כתב האישום הקשה לקריאה הוא סיפק לה סמים ואלכוהול והוביל אותה להתמכרות, הכה אותה ו"הותיר אותה מדממת ופצועה", אנס אותה והזמין עובדי מין והכריח את ונטורה לקיים עמם מגע מיני. כעת, ימים ספורים אחרי הפרסום, הגיעו ונטורה וקומבס לפשרה מחוץ לכותלי בית המשפט, שפרטיה לא פורסמו.

"החלטתי לפתור את הנושא באופן ידידותי ובתנאים שיש לי שליטה כלשהי עליהם. אני רוצה להודות למשפחה שלי, למעריצים ולעורכי הדין על תמיכתם הבלתי מעורערת", הצהירה ונטורה. קומבס הכריז: "החלטנו לפתור את הנושא באופן ידידותי, ואני מאחל לקאסי ולמשפחתה רק טוב. אהבה". דאגלס ה. ויגדור, עורך הדין של הזמרת, הצהיר שהיא וקומבס לא יתייחסו לנושא עוד, מלבד בהצהרות שמסרו.

עם זאת, עורך הדין של קומבס, בן ברפמן, שחרר הצהרה נוספת: "רק כדי להבהיר, ההחלטה להגיע להסכם בתביעה, במיוחד ב-2023, אין פירושו הודאה באשמה. ההחלטה של מר קומבס להגיע להסכם לא סותר בשום צורה את העובדה שהוא מכחיש את ההאשמות. הוא שמח שהם הגיעו להסכם משותף ומאחל לגברת ונטורה כל טוב".

מלבד ההאשמות באלימות והתעללות מינית, מציינת ונטורה כי בשלב מסוים במערכת היחסים שלה עם קומבס הוא איים עליה שיפוצץ את הרכב של קיד קאדי, הראפר שהיה בן זוגה באותה התקופה, ושידאג לעשות את זה בזמן שקאדי נמצא בביתו. זמן קצר לאחר מכן, הרכב שלו אכן התפוצץ - קאדי אף אישר זאת בעצמו בתגובה לפניות עיתונאים בימים האחרונים.