בתחילת שנות ה-2000, פיט דוהרטי היה כוכב זורח בשמי המוזיקה הבריטית. סולן להקת ה"ליברטינז", הוא היה כל מה שמגניב בתחייה המחודשת של הרוקנרול: פרחח עם מבט כובש, כישרון מוזיקלי וכישרון כתיבה אדיר, מערכת יחסים מתוקשרת עם דוגמנית העל קייט מוס וחברות קרובה עם איימי ויינהאוס. בדומה לויינהאוס, גם דוהרטי נכנע לפיתויי הרוקנרול: הרבה אלכוהול וסמים קשים, מאוד: הרואין וקראק. בניגוד לחברתו הקרובה הוא עוד איתנו היום, אבל בראיון אינטימי ללואי ת'רו הוא חושף כי השימוש הממושך בסמים גבה ממנו מחיר כבד: "אני אדם חולה מאוד".

במהלך הראיון נראה דוהרטי לוקח לגימה נדיבה מבקבוק רום, מתחיל להשתעל ולתפוס את חזו. "אתה מסתכל על אדם מאוד חולה", אמר דוהרטי לת'רו כשנשאל על מצבו הבריאותי. "אני פאקינג הרסתי את הבריאות שלי. הרואין וקראק, נכנעתי להם. ואז זה היה קוקאין ועישון ואלכוהול, ועכשיו זה הגבינה והנקניקים, הסוכר בתה... הכל חייב ללכת", אמר.

הוא רוצה לשנות את חייו לטובה, ומקווה שיצליח, הוא מספר, כדי לראות את בתו התינוקת, בילי מיי גדלה: "אני רוצה לראות אותה גדלה ומתחילה משפחה משלה. אבל להישאר פה בסביבה עוד 25 שנה נראה לי כמו הגזמה", אמר בעגמומיות. כשנשאל מה יגיד לאדם שמעוניין להתנסות בסמים, אמר: "החיים שלי כמשתמש היו כל כך כאוטיים... אתה תגיע לכלא ואתה תדפוק לעצמך את הגוף, אתה תהיה מרושש, תאבד את המשפחה שלך וכל מה שאתה אוהב. זה באמת עד כדי כך טוב? זה מעבר לסקרנות, זה פשוט בלאגן", סיכם. רשמנו לפנינו.