הדי-ג'יי והמפיק המוזיקלי דריו ג'י (פול ספנסר) מת בגיל 53 מסרטן. בעמוד האינסטגרם הרשמי של ספנסר, שאחראי על להיטים כמו Sunchyme ו- Carnaval de Paris, שהפך להמנון הלא רשמי של מונדיאל 1998 בפריז, ולאחר מכן שוחרר מחדש לטורניר 2002, נכתב היום (שני) על ידי משפחתו: "הוא משאיר אחריו מורשת מוזיקלית נפלאה והרבה זיכרונות שמחים".

בשנה שעברה אובחן ספנסר עם סרטן פי הטבעת, בשלב רביעי, ובהודעת משפחתו, שציינה כי נפטר מוקדם יותר היום, נכתב כי "הוא היה חיובי עד הסוף, אבל זה היה קרב אחד שהוא לא היה יכול להילחם בו יותר".

ביוני האחרון הכריז הדי-ג'יי על האבחנה בסרטן וסיפר למעריצים כי הוא מתכוון להיאבק במחלה, שאת הטיפול בה תיעד ברשתות. לפני שלושה שבועות כתב: "אני נקי מזיהומים עכשיו, אבל מרגיש שכבר יש לי את האנרגיה להביס את זה במלואו". ב-25 במאי היה אמור לנגן, אבל פרש על רקע מצבו הבריאותי.

שם הבמה שלו התחיל במקור משם הצמד שהוקם על ידו ועל ידי סקוט רוסר, אחרי שהכירו בלימודי מוזיקה בשנות ה-90 במנצ'סטר שבאנגליה. הם הקימו סטודיו קטן בביתו של פול שבצ'שייר ומשם עשו את הדרך ללהיט מ-1997 Sunchyme, שהפך להמנון קיצי ונמכר ביותר מ-600 אלף עותקים בבריטניה.

Carnaval de Paris של דריו, שהמשיך עם השם לקריירת סולו, הפך להיות המנון במגרשי הכדורגל גם בישראל - כשהולחנו על גביו שירי עידוד רבים למגרשים.