אדל פירגנה ל"אספרסו", השיר החדש של סברינה קרפנטר - וקיבלה קריצה מצידה של קרפנטר בחזרה. בהופעה בשבוע שעבר בלאס וגאס, סיפרה אדל לקהל שבא לראות את הזמרת האהובה: "אתמול נכנסתי למיטה מאוד מאוחר, ומצאתי את עצמי שרה: I'm working late,'cus I'm a singer (שורה מתוך השיר). השיר הזה של סברינה קרפנטר - זה הג'אם שלי!".

סברינה קרפנטר, מצידה, הגיבה בבוטות החיננית האופיינית לה, בחשבון הטוויטר שלה: "כל מה שקראתי כאן הוא שאדל חושבת עליי בזמן שהיא במיטה 3>". אפשר להבין למה אדל חושבת עליה - "אספרסו" של קרפנטר ממשיך להיות להיט ענק בארצות הברית, ומככב גם בהיטליסט - מצעד המוזיקה הרשמי של ישראל. השיר, שיצא לפני כחודש וחצי, נמצא כעת במקום 8 במצעד הלהיטים האמריקאי, ובמצעד הבריטי הוא מככב במקום הראשון.

@kelly.s27 Hello, its me espresso adele singing @Sabrina Carpenter tonight in vegas #adelelive #adeleaccess #weekendswithadele #espresso ♬ original sound - Kelly -fangirl safe space-

אדל היא לא היחידה שפרגנה לזמרת בת ה-25. קייטי פרי פרסמה גם היא סרטון ובו השתמשה בסאונד של "אספרסו" כשהיא עושה ליפ סינק לצלילי השיר, במיוחד בשורה שגם אדל הבליטה במיוחד - "אני עובדת עד מאוחר, כי אני זמרת". חלק מהמעריצים תקפו את פרי על השימוש בשורה זו: "אה, את עדיין זמרת??" תהה אחד מהם - והתייחס לעובדה כי פרי לא הוציאה מוזיקה ב-3 השנים האחרונות.

View this post on Instagram

A post shared by KATY PERRY (@katyperry)