בן אל תבורי חושף שיר חדש מתוך אלבום הקאמבק המצופה שבדרך - שכולל הופעת אורח גם מבנו, תן פרינס בן החמש. השיר החדש שנקרא "דאדי כאן" מתחיל בקטע בו נשמע תו אומר: "אבא, תו אוהב אותך הכי הרבה בעולם". בסרטון שפרסם היום תבורי חשף כי השיר החדש יצא מחר (שלישי) בבוקר.

בסרטון נראה בן אל כשהוא משמיע את השיר לבנו ומביט על תגובתו לשיר. "זה יהיה לכל העולם?" שואל אותו בנו. השיר נשמע כאילו נכתב מנקודת המבט של תו בתור בנו של בן אל תבורי.

"אתה בטח לא מבין בכלל איך זה להיות הבן שלך, להיות יורש שלך, לספוג את האש שלך... הלוואי ואף פעם לא היית מפורסם כל כך, מגושם כל כך, מוגזם כל כך... בבית ספר מדברים עליי כאילו עליך, הם יודעים כבר מה נכון, הם לא צריכים לשאול, בטוחים שטלוויזיה מספרת הכל", שר תבורי בשיר.

בסוף הסרטון אותו פרסם בן אל נראית חוליה נוספת במשפחת תבורי: אביו של בן אל וסבו של תו, שימי תבורי. "רגע רגע, גם אני רוצה!" הוא מכריז, ותו עונה בהתרגשות: "סבא שימי!". ייתכן שהשיר מדבר גם על תחושותיו של בן אל עצמו בתור בנו של זמר מפורסם.

כזכור, בן אל תבורי שחרר בחודשים האחרונים מספר סינגלים מתוך אלבום הקאמבק שלו, ביניהם "אוטוטו" שעמד במרכזה של תביעה נגד הראפר רון נשר וכן השירים "לא מפחיד אותי", "דוך לחלל" ו"בדרך הביתה".