האמר קאלט הופעה (צילום: גלי משגב)
בקרוב כל אירופה תכיר אותם. האמרקלט בהופעה | צילום: גלי משגב

להקת המטאל הישראלית "האמרקלט", שלפני פחות מחודשיים הממה את עולם המטאל האירופי כשזכתה ב"מטאל באטל" בפסטיבל וואקן, מודיעה כעת על החתמתה בלייבל הגרמני "Sonic Attack Records", לייבל חדש בבעלותו של קרל וולטרבראך (Karl Walterbach), מי שניהל במשך שנים רבות את לייבל המטאל המיתולוגי "Noise Records".

אלבום הבכורה של Hammercult ייצא לאור בלייבל החדש בחודשים מרץ-אפריל 2012. התוצאה הראשונה של שיתוף הפעולה בין האמרקלט ללייבל החדש היא סיבוב הופעות אירופאי כלהקת חימום ראשית להרכב האמריקאי הוותיק "D.R.I", שיכלול 16 הופעות בגרמניה, איטליה, הולנד, בלגיה ודנמרק.

"האמרקלט שמים עכשיו את המטאל הישראלי הקיצוני על המפה"

"המטאל הוא תופעה עולמית חוצת גבולות ולפעמים כשרונות גדולים מגיעים מפינות בלתי צפויות", אומר קרל וולטרבאך, "האמרקלט שמים עכשיו את המטאל הישראלי הקיצוני על המפה, עם המטאל הסופר טעון והאנרגטי שלהם"

הלהקה מסרה בתגובה: "Hammercult החלה את פעילותה לפני פחות משנה. לא תיארנו לעצמנו שכאשר שהלהקה הזו תסגור שנה של פעילות בסוף 2011, כבר יהיו ברזומה שלנו הופעה בפסטיבל וואקן, חוזה בלייבל וסיבוב הופעות באירופה. אנחנו רוצים להודות לקהל האדיר שלנו על כל התמיכה, ולכל מי שהאמין ב-Hammercult. ואנחנו מבטיחים לכם - זו רק ההתחלה".

>> הצטרפו ל"מיליציית המטאל" בפייסבוק