אין תמונה
באים. Arch Enemy

להקת הד'ת-מטאל משוודיה "Arch Enemy" תופיע לראשונה בישראל, ב-24 בינואר 2012. הלהקה מגיעה ארצה עם אלבומה התשיעי "Khaos Legions", שיצא במאי 2011 ובעקבותיו יצאה לסיבוב ההופעות איתו תגיע לישראל.

"Arch Enemy" הוקמה בשנת 1996 כסופר-גרופ עם חברים מלהקות כמו "קרקאס", "ארמגדון", "קרנג'", "מרסיפול פיית'", "ספיריטואל בגרס" ועוד. המקימים היו הגיטריסט מייקל אמוט ("קרקאס") וג'והן לייבה מ"קרנג'".

בתחילה היה לייבה סולן הלהקה עד שבשנת 2000 הוחלף בסולנית אנג'לה גוסו, עיתונאית גרמניה שהגישה ללהקה קלטת דמו באחד מראיונותיה עמם. חברי ההרכב כיום הם מייקל וכריסטופר אמוט בגיטרות, שארלי ד'אנג'לו בבס, דניאל ארלנדסאון בתופים וכאמור אנג'לה גוסו כזמרת.

הצלחה עם הסולנית, ופריצה לאמריקה לפני כשנתיים

אלבומם הראשון של "Arch Enemy" יצא עוד ב-96' ונקרא "Black Earth". אולם את השבחים קצרו רק ב-2001 כאשר הוציאו את האלבום "Wages of Sin", הראשון שלהם עם הסולנית אנג'לה גוסו. אלבומם הלפני אחרון, "Root of All Evil", יצא בשנת 2009 ובעקבותיו יצאו למסע הופעות בארה"ב, אסיה, יפן, דרום קוריאה, אוסטרליה וניו זילנד והופיעו בפסטיבלים גדולים עם להקות כמו מגהדת', ג'ודס פריסט, דלייר, אנתרקס, רוב זומבי ועוד. בסך הכל הוציאה עד היום "Arch Enemy" שמונה אלבומים, DVD ושלושה אלבומי EP.

מחיר כרטיס : 219 ₪ למאה רוכשי הכרטיסים הראשונים, ואז המחיר עולה ל-239 ₪. הכרטיסים ימכרו בשיטת הכרטיס האלקטרוני - הרוכשים יוכלו להדפיס את הכרטיס בבית עם ברקוד ייחודי על כל כרטיס, על מנת למנוע זיופים וכניסה מהירה למתחם ההופעה.

>> הצטרפו ל"מיליציית המטאל" בפייסבוק