אין תמונה
קית' קפוטו הנוכחי, צילום מסך מפייסבוק

אחרי שמועות רבות ברחבי העולם שסיבוב ההופעות הנוכחי של להקת המטאל הנערצת "לייף אוף אגוני" ("Life Of Agony") יהיה גם הסיבוב האחרון שלה, כעת מגיעות ידיעות שמסבירות את המהלך הבלתי צפוי של הלהקה המצליחה ושופכות אור על השאלה שהציקה רבות למעריציה במדינות רבות.

מסתבר שסולן הלהקה, קית' קפוטו בן ה-37, נמצא במהלך של שינוי דראסטי בחייו והחליט להפוך מגבר לאישה. לפי פרסומים שונים קפוטו החל כבר בתהליך המעבר מזכר לנקבה ועתיד ככל הנראה אף לעבור ניתוח לשינוי מין.

"קית' מינה קפוטו"

קית' קפוטו גברי (צילום: Gettyimages IL, getty images)
קית' קפוטו כסולן להקת "Life Of Agony" | צילום: Gettyimages IL, getty images

באתר הרשמי של קית' קפוטו ובעמוד הטוויטר שלו הוא החל לקרוא לעצמו "קית' מינה קפוטו" ולהעלות תמונות נשיות שלו. בנוסף שינה את כל הכיתוב בהתיחסות אליו ללשון נקבה.

באחד הציוצים האחרונים בחשבון הטוויטר שלו הצהיר קפוטו: "גבר במהלך של להפוך לאישה. טרנסקסואלים שנמצאים במהלך הזה כמוני, הן הנשים שוויתרו על הפריבלגיה הגברית עבור הנשיות. איום על הפטריארכליות!".

קפוטו נחשב למוזיקאי המטאל הראשון שעושה מהלך לשינוי מין, צעד לא מקובל בעולם המטאל, שנחשב בדרך כלל לגברי, מצ'ואיסטי, אגרסיבי ואף אלים, ודואג בדרך כלל להחביא עמוק עמוק בתוך הארון או לטאטא מתחת לשטיח את נטיותיהם המיניות של גיבוריו.

"טרנסקסואלים כמוני ויתרו על הפריבילגיה הגברית"

"לייף אוף אגוני", במקור מברוקלין, ניו יורק, קיימים למעלה מ 22 שנה. הלהקה הוציאה עד כה ארבעה אלבומי אולפן, אלבום אוסף, שני אלבומים בהופעה חיה ואלבום "אנפלאגד".

למרות שלא הפכו אף פעם ללהקה "מפלצתית" בגודלה (כמו מטאליקה, למשל) נחשבת "Life Of Agony" ללהקה משפיעה מבחינת הצליל על להקות מטאל עכשוויות רבות. בין להיטיה הגדולים: "This Time" ו-"Through And Through".

הסולן קית' קפוטו קיים מחוץ ללהקה קריירת סולו במסגרתה הוציא עד כה ארבעה אלבומים. בטוח שאלבומו הבא יהיה מסקרן מהרגיל.

>> הצטרפו ל"מיליציית המטאל" בפייסבוק