אין תמונה
מיכאלאנג'לו באטיו

וירטואוז הגיטרה האמריקני מיכאלאנג'לו באטיו יגיע לישראל ויופיע במועדון "בארבי" בתל אביב ב-10 בינואר 2015. במהלך שנות פעילותו הוציא חד-עשר אלבומי הסולו, האחרון בהם ב-2013.

באטיו החל דרכו כנגן בגיל מוקדם מאוד, וכבר בגיל 14 זכה ב-""All-State Jazz Solo Award במשיגן, והחל לנגן עם הרכב ג'אז מקומי. בהמשך למד מוזיקה באוניברסיטת אילינוי וקיבל תואר בתיאוריה מוזיקלית ובהלחנה.

בשנות השמונים הקים באטיו את הרכב ההארד-רוק "Nitro", שהלהיט שלו "Freight Train" כיכב באמ.טי.וי. נגינתו של באטיו בקליפ על גיטרה דו-ראשית ייחודית בשם "Quad Guitar", אותה פיתח והמציא בעצמו עם יצרנית הגיטרה "גיבסון" אף נבחר לאחד מ "50 הרגעים השערורייתיים ביותר של מוזיקת הרוק" על ידי מגזין המוזיקה FHM.

בשנת 1987 הוציא באטיו את אחת מקלטות הוידיאו הראשונות ללימוד גיטרה, שגם הייתה בין הראשונות ללמד את טכניקת הנגינה המוכרת כ"שרד", בה התפרסמו גם נגנים מוכרים אחרים כמו פול גילברט וינגווי מלמסטין.

ב-2003 בחר מגזין הגיטרה הנחשב "Guitar One" את באטיו לגיטריסט ה"שרד" הטוב בכל הזמנים, כשהוא עוקף נגנים אגדיים אחרים.

100 הכרטיסים הראשונים להופעה ימכרו במחיר מוזל של 199 שקלים בלבד, כאשר אלה יאזלו, יעלה המחיר למחיר המלא של 219 שקלים. את הכרטיסים המוזלים ניתן לרכוש רק באתר חברת ההפקה פרוגסטייג'.

דוגמאות ליכולות של באטיו על הגיטרה: