אין תמונה
"ג'ורג' מייקל של המטאל". יורג מייקל

חדשות עצובות לעולם המטאל ולמתופפים: יורג מייקל, מתופף המטאל הגרמני, אובחן בשבוע האחרון כחולה בסרטן הלימפה.

מייקל מפורסם כאחד המובילים בתחום וניגן שנים רבות כמתופף של Grave Digger, Stratovarius, Axel Rudi Pell ו- Running Wild. לשיא הצלחתו הגיע מעם להקת Stratovarius עמה מכר מעל למיליון אלבומים ברחבי העולם.

יורג מייקל, או כמו שקוראים לו בסצינה המקומית "ג'ורג' מייקל של המטאל" לא הסתיר ולא כיסה ויצא בפומבי עם ההודעה יחד עם קלידן להקתו:  "מעריצים יקרים, אני מצטער לומר שאני צריך להודיע על חדשות עצובות מאד, מהסוג הרע ביותר: ליורג יש סרטן - גידול של בליטה בצוואר שהוביל לניתוח בו מצאו הרופאים גידול הקרוי "malignant thyroid neoplasm".

"הוא והרופאים מוכנים 'לבעוט בתחת' של הגידול"

"יורג אמור לעבור סדרת הקרנות וטיפולים במולדתו גרמניה והוא מוטפל ומושגח על ידי טובי המומחים, כשלצדו משפחתו, הוא והרופאים מוכנים 'לבעוט בתחת' של הגידול ולקרוע לו את הצורה, הם מקצוענים והוא לוחם ואמיץ", כך פורסם באתר הרשמי של הלהקה.

אין תמונה
נשמה גדולה. יורג מייקל

כותב שורות אלה מכיר את יורג שנים כמתופף אדיר וכאמרגן של לא מעט להקות מטאל. מדובר בחור עם נשמה גדולה, והסיפור הבא יעיד על כך. לפני כשבועיים כשלהקת "Ensiferum" מפינלנד היתה אמורים לנחות בארץ, נוצרה בעיה חמורה עם הדרכונים של חברי ההרכב, שהיתה יכולה להגמר בבעיות עם נחיתתם בארץ.

בזכותו "אנסיפרום" נחתו בארץ

זכרתי שלפני שנתיים יורג היה עמם בקשר עסקי ופשוט "נפלתי" עליו בטלפון ב- 8 בבוקר ביום הנחיתה שיעזור. תפסתי אותו בבדיקות - שעכשיו אני מבין מה הן היו בעצם - והוא אמר שלמרות שהוא בבית החולים כרגע הוא יעשה הכל כדי לעזור לי.

ואכן, תוך שעה הגיעו אלי הדרכונים הנכונים, הלהקה נחתה, המופע התקיים והשאר הסטוריה, ויורג מייקל היה שם בשבילי ברגע האמת מבלי שיהיה חייב לי כלום, תוך כדי שהוא במצב אישי מטורף. מאז אני נמצא עמו בקשר שוטף ואם הוא יזדקק למימון טיפולים אארגן למענו ערב התרמה עם מיטב להקות המטאל המקומיות כאן בארץ כדי לעזור לגייס עבורו כסף ולעזור לו.

>> אקסל רוז תובע 20 מיליון דולר מ"גיטאר הירו" בטענה להפרת זכויות