אין תמונה
דוחים. Vader

הופעת להקת המטאל "ויידר" (VADER) בישראל שהיתה אמורה להתקיים ב 26 באוגוסט נדחתה ולא ידוע כרגע על תאריך חדש לקיומה, כך נמסר כעת מהפקת המופע.

הסיבה לדחייה, אומרים בהפקה היא "בעיות לוגיסטיות והיענות דלה", כשהכוונה היא שלא נמכרו להופעה מספיק כרטיסים כדי לקיים אותה בארץ ללא הפסד כספי.

מההפקה נמסר כי רוכשי הכרטיסים מוזמנים לפנות לחנות, ליחצן או לאתר ממנו רכשו את הכרטיסים על מנת לקבל את כספם בחזרה במלואו.

להקת Agalloch הייחודית תגיע ב-25 בנובמבר

אין תמונה
בדרך אלינו. Agalloch

להקת Agalloch מארה"ב תגיעה להופעה בישראל ביום שישי 25 בנובמבר 2011 במועדון הרידינג 3 בנמל תל אביב. מכירת הכרטיסים במכירה מוקדמת במחיר 179 ₪ באתר ההפקה

Agalloch נכנסה לתודעת הקהל בארץ היישר עם אלבום הבכורה "Pale Folklore" והוציאה השנה את אלבומה הרביעי "Marrow Of The Spirit". ללהקה יש קהל נאמן בארץ והיא תגיע ארצה לראשונה.

המוזיקה Agalloch נחשבת ל"מטאל איכותי וחורפי". הם לוקחים מ-Opeth את הקשיחות בריפים, מפינק פלויד את הרגישות ומלא מעט הרכבי אוונגרד ופוסט רוק את הניסיוניות וההליכה בקו אינדיבידואלי שמטביע חותם אומנותי.

האלבום "The Mantle" של Agalloch זכה בארץ למכירות גבוהות יחסית כמעט ללא פרומו. הלהקה הצליחה לדלג מעל אופנות ולהתחזק בעשור האחרון כששמה עבר בין המעריצים מפה לאוזן. היא המציאה לעצמה סגנון משלה והצליחה להדביק בו את הקהל. Agalloch מופיעים לעיתים נדירות ובאופן סלקטיבי ביותר, כל הופעה נמשכת מעל לשעתיים ומהווה חוויה שנשארת לאחר האירוע.

"אני  רואה את המוזיקה שלנו כמו סרט", אומר מנהיגה דון אנדרסון. "כמו אדם שנכנס לבד ליער, גשם, קר, אין איש מסביבו, הרוח מכה בו, הוא פוסע פנימה למעמקי היער וקר לו בגוף, הוא מרגיש לבד, רגע לפני שהוא מתייאש הוא רואה בקתה, הוא נכנס לתוכה ובה חום נעים של מדורה קטנה, גחלים לוחשות עוטפות אותו בחום, הוא מתיישב ליד האש ומקשיב לניפוץ הזרדים על ידי האש, הוא מרגיש מוגן, חם ונעים לו לפתע, כך אני רואה את המוסיקה של Agalloch, בצורה מוחשית זה הסנריו שעובר לי בראש".

"מבחינתנו המופע בישראל הוא אחד החשובים בקריירה שלנו", הוא מוסיף. "תמיד רצינו להגיע לישראל ואני שמח שאחרי 4 אלבומים זה יוצא לפועל, כשאני מסתכל על הדרך אותה עשינו מהאלבום הראשון והימים הראשונים של הלהקה ועד היום, יש דברים שהם ייחודיים, שלא כל להקה עושה, לנגן בישראל זה בהחלט מיוחד, את רוב ההופעות שלנו אנחנו עושים בארה"ב וגם ככה אנחנו לא להקה שמופיעה הרבה אז כל הופעה היא חוויה, היא אירוע מיוחד".

"לנגן בלב תל אביב לקהל נאמן שחלקו הגדול מכיר אותנו הרבה זמן ומצפה לזה ממש כמונו זו מחמאה אדירה ואירוע שאני בטוח שיהיה יוצא דופן גם לנו כלהקה וגם לקהל, החלטנו להשאר עוד יומיים בישראל לאחר ההופעה כדי לטייל בכל מיני מקומות מעניינים ולספוג את האווירה ואת מה שהמקום מכיל, להפגש עם אנשים, לאגור חוויות, הכסף לא מעניין אותנו, אנחנו לא בעסק הזה בשביל הכסף אלא בשביל המוסיקה, ואני בטוח שהביקור בישראל ייתן לנו המון השראה".