לנה דל ריי ממשיכה להסעיר את תעשיית הפופ האמריקנית. מחר היא עתידה להוציא את אלבומה השני השני "Born To Die – The Paradise Edition" שיכלול תשעה שירים חדשים ויהווה המשך לאלבום המצליח "Born To Die" איתו פרצה השנה בגדול. האלבום יכלול את השיר "Ride", שהקליפ שלו באורך עשר דקות כולל רכיבה עם חבורת "מלאכי גיהינום" על אופנועים כבדים, סקס בתנוחה כלבלבית עם אחד מהם על גבי מכונת מזל ו(איך לא) ירי בנשק חם לפרצופו של גבר שרוע בחול. כיף חיים.

ואם זה לא הספיק לכם - לפני כשלושה שבועות הוציאה דל ריי את השיר "Cola" ששמו הרשמי השני הוא "Pussy". השיר נפתח במשפט המצמרר "לאיבר המין שלי יש טעם של פפסי קולה, העיניים שלי רחבות כמו פאי דובדבנים". כאשר נשאלה על המשפט הזה השיבה דל ריי: "יש לי חבר סקוטי וזה בדיוק מה שהוא אומר". הכוונה היא לברי-ג'יימס או'ניל, הסולן של להקת "Kassidy".

בראיון לתחנת רדיו אוסטרלית אמרה דל ריי: "השורה הזאת גרמה להרבה צחוקים. אני מקבל המון תגובות שקשורות לפפסטי. המון מיילים ממעריצים שקשורים לפפסי. בתשובה לשאלה אם היססה לגבי הסינגל ענתה דל ריי: "אני שמחתי להוציא את השיר הזה. האנשים שאני עובדת איתם פחות התלהבו. הם חשבו שזה מוזר, אבל שום דבר חדש. בשבילי השיר הזה הוא כל כך Cool. יש בו גיטרות חשמליות וצלילים טרופיים ברקע. בשבילי הוא טוב אני אוהבת אותו".

קשה מחוסלת בכת השטן

ומאחת ששרה על להיוולד כדי למות על אחת ששרה על למות צעיר. אם לנה דל ריי רוכבת עם "מלאכי גיהנום", למה שקשה לא תחגוג עם חברי "כת השטן"? זה מה שבערך קורה בקליפ החדש שלה ללהיט "Die Young".

אחרי ששרה לצעירים של אמריקה שאפשר למות צעיר (ויש להניח שהעלתה את מפלס ההתאבדויות בקרב הנוער - לא בדקנו אבל שווה בדיקה), בקליפ חוגגת קשה עם חבורה לבושה בבגדי עור בתוך מה שנראה כמו כנסייה נוצרית, כשמעליהם זורח סמל שטני - הכוכב עם חמש הקרניים. בהתחלה היא מובלת לשם מכוסת עיניים בתוך רכב מסחרי, אחר כך הם מבצעים פעולת ונדליזם ושוברים את ספסלי הכנסייה, אז חוגגים במסיבת ריקודים ומקנחים באורגיה. מעל ל-4 מליון צפיות בשלושה ימים רשם הקליפ החינוכי הזה ב-3 ימים. מזל שבסוף מגיעים השוטרים ויורים בכולם, חוץ מבקשה שנכנעת.

 הרולינג סטונז תאבי הבצע מבקשים עוד ניסיון אחד אחרון

הרולינג סטונז הוציאו את "One More Shot", השיר החדש השני מתוך האוסף החדש "GRRR" שיכלול 50 שירים (במהדורה הרגילה) וייצא ב-25 בחודש. השיר החדש נשמע מיושן כמוהם, אבל מצויין כמוהם, והוא סינגל שני אחרי "Doom and Gloom", הסינגל הראשון מהאוסף שיצא לפני כחודש.

לצד הוצאת האוסף יוצאים הרולינג סטונז כזכור לכמה הופעות בודדות בלונדון וניו ג'רזי. מה שעורר במיוחד את זעמם של המעריצים היו מחירי הכרטיסים השערורייתיים לכל הופעה והופעה, שבתרגום לכסף ישראלי הגיעו לאלפי שקלים לכרטיס - למשל 950 ליש"ט לכרטיס בהופעה ב-O2 בלונדון, כלומר כמעט 6000 ש"ח לכרטיס להופעה.

אחרי שהגיטריסט קית' ריצ'ארדס אמר שהמחירים נראים לו "בסדר", התייחס לנושא הגיטריסט השני רוני ווד. בראיון ל"טלגרף" הבריטי אמר ווד: "כבר הוצאנו מליון על החזרות בפריז (שם גם הופיעו הסטונז במועדון קטן בהפתעה, ובמחיר מצחיק). "הבמה עומדת לעלות לנו עוד כמה מליונים, והתאורה", הוסיף ווד, ""אנחנו לא מרגישים שמשהו לא בסדר במחירי הכרטיסים. אנחנו צריכים להרוויח משהו". ווד רק שכח לציין שמאולם ה-02 בלונדון בן 20 אלף המקומות הפדיון של הלהקה עבור הכרטיסים עומד להיות כ-19 מליון פאונד או מעל ל-118 מליון שקלים, מהופעה אחת בלבד (!)