אין תמונה
לנה דל ריי פרומו

כל העולם מדבר על החתונה המתקרבת של קנייה ווסט וקים קרדשיאן, וכידוע אין חתונה בלי שיר חתונה. על פי דיווחים מי שצפויה לשיר בחתונה של הזוג הנוצץ היא הזמרת לנה דל ריי, שבקיץ הקרוב תגיע גם להופעה בישראל.

מתברר שהשיר "Young and Beautiful" של דל ריי הוא אחת האהובים על קים קרדשיאן. בהתחלה סירבה דל ריי להצעה לשיר את השיר בחתונה, אבל אז קנייה ווסט שלף את הארנק והעלה לשולחן הצעה שכנראה לא ניתן לסרב לה, או כמו שמדווח: "כמות אדירה של כסף".

"קנייה העלה את ההצעה להופיע בחתונה ואמר ללנה שהשיר שלה הוא השיר המיוחד שלו ושל קים, ושהופעה שלה בחתונה שלהם עם השיר הזה חשובה להם מאוד. לכן היא לא היתה יכולה לסרב", סיפר מקור מקורב ל"מירור" הבריטי, שטוען שהסכום שהוצא לדל ריי מורכב ממספר בן שש ספרות (לשיר אחד).

האהבה של קים קרדשיאן לשיר "Young and Beautiful" של לנה דל ריי נחשפה לראשונה כאשר צייצה על כך בקיץ שעבר. כאשר קנייה ווסט הציע לה נישואין בסן פרנסיסקו באוקטובר האחרון, הוא ארגן תזמורת כלי נשיפה שתנגן את השיר במיוחד, וכעת בני הזוג כמהים לדבר האמיתי - ביצוע חי של לנה דל ריי, המבצעת האורגינלית של השיר.

אחרי שדל ריי סירבה להצעה הראשונה שלו, ווסט ארגן תזמורת מיוחדת שתנגן את השיר בחתונה, כיוון שמדובר בשיר שמבוסס על ביצוע תזמורתי, אבל לבסוף הצליח להגיע עם דל ריי לעמק השווה הכספי.

ווסט והקרדישיאנז נמצאים כעת בפריז, ויסיירוה בשישי בערב בארמון ורסאי. בשבת הם יאכלו יחד בראנץ' ואז יטוסו לטקס החתונה שיערך בפירנצה, איטליה.

אין תמונה
"Young and Beautiful" זה אנחנו. קים קרדשיאן וקנייה ווסט