ג'סטין טימברלייק ינחת בישראל ביום שלישי הקרוב ה-27 במאי, יום לפני המופע בפארק הירקון שיערך ביום רביעי בערב ה-28 בחודש. שערי פארק הירקון ייפתחו בשעה 17:00. מופע החימום של דיג'יי יובל זך, צפוי להתחיל בשעה 20:00 וג'סטין טימברלייק אמור לעלות לבמה בשעה 20:30, אחרי שכיפת השמיים תחשיך לחלוטין.

טימברלייק צפוי לבצע במופע 28 שירים (חמישה מתוכם - גרסאות כיסוי), בסדר הבא:

מערכה ראשונה:
Pusher Love Girl, Gimme What I Don't Know (I Want), Rock Your Body, FutureSex/LoveSound, Like I Love You, My Love,TKO, Summer Love, LoveStoned, Until the End of Time, Holy Grail (Jay-z cover), Cry Me a River

מערכה שנייה:
  Only When I Walk Away, Drink You Away, Tunnel Vision, Señorita, Let the Groove Get In, Heartbreak Hotel (Elvis Presley cover), Not a Bad Thing, Human Nature (Michael Jackson cover) What Goes Around... Comes Around, Take Back the Night, Jungle Boogie (Kool & The Gang cover), Murder, Poison (Bell Biv DeVoe cover), Suit & Tie
הדרנים:
SexyBack, Mirrors

עוד ג'סטין טימברלייק ב-mako:


המפיק: "מכרנו 44 אלף כרטיסים"

שלושה ימים לפני המופע ובהפקה חשים סיפוק גדול. מפיק המופע, אודי אפלבוים, אומר שמספר הכרטיסים שנמכרו עד כה עומד על 44 אלף - הישג נאה לכל הדעות. "ההופעה של ג'סטין טימברלייק היא ההצלחה החמה של הקיץ", אומר אפלבוים. "היו כאלה שפקפקו, אבל הוכחנו שיש לו בישראל קהל גדול משחשבו. כולנו נרגשים לקראת הגעתו לארץ. האפשרות להביא לפה את אחת ההופעות המדוברות ביותר בעולם מהווה כבוד גדול לשוק ההופעות הישראלי". הקופות בפארק הירקון, למישי שירצה לקנות כרטיס ביום המופע, יהיו פתוחות מהבוקר.

ג'סטין טימברלייק על הבמה (צילום: Jamie McCarthy, GettyImages IL)
44 אלף כרטיסים. ג'סטין טימברלייק | צילום: Jamie McCarthy, GettyImages IL

מהמטוס הפרטי לפנטהאוז על המים

ג'סטין טימברלייק יגיע ארצה במטוסו הפרטי עם צוות של למעלה מ-100 איש וישהה במהלך ביקורו בישראל בפנטהאוז יוקרתי שבחר בעצמו, אשר נמצא באגף הדירות במלון הריץ קרלטון. הפנטהאוז משתרע על פני שטח של 105 מ"ר ובנוסף מרפסת מרהיבה בגודל 55 מ"ר המשקיפה למרינה של הרצליה. זה הוא הפנטהאוז המיוחד בפרויקט, שמעניק תחושה של דירה צפה על פני הים, בדומה לסיפון עליון של יאכטה מפוארת. חדר השינה, הסלון והמרפסת - כולם עטופים בנוף של ים. הדירה מרוהטת ומאובזרת עד הפרט האחרון ובהתאם לסטנדרטים של הריץ קרלטון. על העיצוב אחראי אילן ויסבורד מסטודיו GAIA הניו יורקי.

רשימת הדרישות של טימברלייק מההפקה כוללת, כזכור: מגוון משקאות אלכוהוליים, חטיפי צ'יפס אמריקניים, משקאות מארה"ב, מגש ירקות עם חומוס כמטבל, ממתקים מסוגים שונים, וגם מצנני אוויר מיוחדים, מכונת קרח ומכונת אספרסו ועוד ועוד.

ובינתיים בפארק הירקון עובדים על הקמת הבמה למופע. בהפקה אומרים: "זו במת ענק שמאובזרת במיטב החידושים הטכנולוגיים והאפקטים, שלא נראו מעולם בארץ, ומסכי ענק בצדדים".

אין תמונה
"שכלולים שטרם נראו בארץ". הבמה של טימברלייק בפארק הירקון

אין תמונה
לא היה שם פעם דשא?
אין תמונה
אולי המלח שריהאנה הביאה מים המלח הרג אותו