הם היו אמורים להיות במאלמו לצד בתם, עדן גולן, ברגע הגדול בחייה, אבל בגלל האיומים הביטחוניים הזמרת ביקשה מהוריה, אדי ואולגה, להישאר בבית. הם צפו בה על בימת האירוויזיון דרך מסך הטלוויזיה, מתמודדת עם קריאות בוז מהקהל - ונשבר להם הלב.

"בכיתי בבית אחרי החזרה הראשונה", הודתה הבוקר אולגה, "כל כך כאב לי הלב על הרוע. הילדה שלי עומדת שם וכולם מתנפלים עליה. כל הכבוד לה, היא כל כך חזקה. זה נתן לה כוחות".

כשחזרה ארצה, אחרי שסיימה במקום החמישי והמכובד, עטפו אותה מיד. "עטפנו אותה בכל האהבה שאפשר, אנחנו והמשפחה שלה", תיאר אדי, "בגלל כל מה שהיא עברה והחוסן הפגינה, ניסינו להשלים את מה שהיא לא קיבלה במאלמו מהקהל - ולא רק אנחנו, אלא העם שלנו, האנשים. התגובות ממלאות את הלב, ממלאות את החסר. את מה שהיא לא קיבלה שם היא מקבלת מהעם שלנו - וזה נפלא".

מה עשתה עדן כשחזרה הביתה?
אולגה: "היא ממשיכה לעבוד. כשחזרה ישנה כל היום ואז אמרה: 'יאללה, אני רוצה לעבוד'. היא כמעט לא בבית, ממשיכה בעבודה, בפגישות, במלא דברים. היא לא צריכה את החופש שלה, היא צריכה לעבוד".

איך התחושות שלכם בעקבות ההישג האדיר שלה?
אדי: "זו גאווה עצומה. אנחנו עדיין לא מפנימים עד הסוף מה עדן עשתה ולמה היא הפכה להיות".

מה אתם מאחלים לה עכשיו?
אדי: "מאחלים לה שתמשיך להגשים את עצמה ואת החלום שלה, חלום שננטע כבר בגיל תשע כשהיא באה וביקשה מאיתנו ללמוד לשיר. מאחלים שתמשיך לכבוש לבבות ולרגש אנשים. היא תמיד אומרת: 'אני רוצה בשירה שלי ובקול שלי לגעת בנשמות של האנשים, לחבר אותם לטוב'. מאחל לה שתמשיך להצליח בזה, לפרוח ולכבוש עוד ועוד לבבות, להביא טוב לעולם, להראות לא רק כמה העם שלנו יפה, אלא כמה שהיא יפה ורוצה לעשות טוב. מאחל לה רק הצלחה ובריאות".