אחרי האכזבה והדמעות, עדן אלנה התבשרה שהיא נשארת נציגת ישראל: לאחר שנבחרה לייצג את ישראל באירוויזיון 2020 וקיבלה בשבוע שעבר את ההודעה על ביטול האירוע עקב התפשטות נגיף הקורונה, בתאגיד השידור "כאן" הודיעו רשמית שעדן אלנה תהיה נציגת ישראל בתחרות בשנה הבאה. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

עם זאת, עדן לא תוכל לבצע בתחרות את השיר שנבחר עבורה, "Feker Libi" שכתבו דורון מדלי ועידן רייכל, זאת עקב החלטת איגוד השידור האירופי שכל השירים שיתמודדו בתחרות בשנה הבאה יהיו שירים חדשים. עדן צפויה לבצע באירוויזיון 2021 שיר חדש - ובשלב זה לא ברור באיזה אופן הוא ייבחר: האם באמצעות תחרות קדם פרטית, כפי שהיה השנה, או שייכתב עבורה שיר אחד שייבחר על ידי ועדה. 

"תאגיד השידור הישראלי כאן מודיע רשמית שנבחרת לייצג את ישראל באירוויזיון הבא", בישר לעדן מנחה התוכנית 'סוכן תרבות' קובי מידן בשידור חי. "אני אבכה עוד פעם", הגיבה עדן בשידור, "איזה אושר, איזו הקלה מטורפת. אנחנו הולכים לנצח. יהיה שיר עוד יותר טוב. ישראל חייבת לנצח". 

עדן אלנה לא לבד: במדינות רבות בחרו לשגר את הנציגים המאוכזבים לתחרות הבאה 

ההחלטה, של "כאן" לשגר לתחרות את הנציגה הנבחרת לאירוויזיון שבוטל תואמת להחלטה של גופי שידור רבים באירופה שמאז ההודעה על ביטול אירוויזיון 2020, הכריעו שהנציגים הנבחרים לשנה זו - יעברו להיות הנציגים בשנה הבאה.

בין המדינות שהחליטו לשלוח שוב את נציגיהן המאוכזבים: המדינה המארחת הולנד, בולגריה שהובילה לאחרונה בהימורים לזכייה, יוון, אוקראינה, אזרבייג'אן, בלגיה, גיאורגיה, ספרד, שוויץ ועוד.

בשלב זה, לא ברור האם הולנד והעיר רוטרדם אכן יארחו את התחרות בשנה הבאה - אם כי הסבירות לכך גבוהה וזו הכוונה באיגוד השידור האירופי, לאחר שהאירוח למעשה נשלל מההולנדים עקב התפרצות נגיף הקורונה והמשבר העולמי שנוצר בעקבותיו.