שרונה נסטוביץ' פרומו (צילום: גרייס למברגר)
בדרך לאלבום חדש. שרונה נסטוביץ' | צילום: גרייס למברגר

את שרונה נסטוביץ' הכיר לי יהודה עדר והייתה לי הזכות לכתוב לה לאלבום הבכורה שלה שהכיל את הלהיטים "אוריאנה" ו"חופשי". בשלב יותר מאוחר שרונה הכירה לי את עופר מאירי שאיתו יצרתי את האלבום הראשון של להקת "מטרופולין" בו שרה שרונה את הלהיט "לא אומרת כלום". בימים אלו מתחילה שרונה להוציא סינגלים מאלבומה השני ובו הפיקו כמה שירים יוני בלוך ופילוני ויש אפילו שיתוף פעולה עם אתניקס. לכבודנו היא חושפת כאן גרסת כיסוי ל"Breakout", להיט האייטיז של להקת "swing out sister".

-שרונה, הפעם החלטת לעשות הכל לבד בקליפ?
"כן ויש לזה כמה וכמה סיבות. ראשית כל, אין כיום מסגרת טלוויזיונית בה ניתן להקרין קליפים ולכן התמריץ להשקיע בקליפ מושקע מאוד פחת. למרות שזה נשאר פנטזיה, לעשות קליפים מושקעים. הקליפ של 'אוריאנה' שודר בזמנו מאות פעמים, כיום אני לא בטוחה שזה היה קורה. לצערי המצב  של תעשיית המוזיקה די קטטוני, אין אפילו במה אחת ראויה בה ניתן לארח או אפילו להקרין בה קליפים. ומעבר לכך אני דלוקה על הניו מדיה ואני רואה את הכל קשור בכל וכחטיבה אחת של יצירה פנימית ואפילו רוחנית".

"אני משתפת בפייסבוק בחוויות שלי מקבוצת המתקשרים"

-איך נוצר הקליפ?
"על המאק שלי, כשמצלמת העינית ביחד עם האפקטים הפשוטים הנלווים לתוכנה שמשו אותי, פלוס זווית של אור טבעי שעשתה מין אפקט מיוחד על היד שלי. זה נראה כאילו יש לי יד קסמים באופן מקרי לחלוטין. כמובן שהעליתי אחר כך את החומר לתוכנת עריכה ואפילו את הטלוויזיה חתכתי בפוטושופ מהסיבה שמצלמת העינית מרובעת, וזה סתם עצבן אותן לראות צילום מרובע על מסך רחב".

-דף הפייסבוק שלך הפך בעצם לבמה העיקרית שלך.
"בתוך תחושת המיתון של שוק המוזיקה בארץ לבין תחושת הכאוס הכלל עולמית של תעשיית המוזיקה, מתאים לי ליצור קשר עם הקהל דרך ערוץ היוטיוב שלי ודרך דף הפייסבוק. אני לוקחת קצוות מחיי היום יום שלי, בין אם זה חיי כזמרת ויוצרת, המנסה להיאבק על קיומה כשכל שקל אני משקיעה ביצירה כי זה חשוב לי, לבין תחומי החיים הקונבנציונליים, המשפחתיים, הנורמטיביים וגם האזוטריים כביכול, כמו החוויות שלי מהקבוצה של המתקשרים. מה שאני עושה זה בעצם אאוטינג לתחביב הזה שלי, מבלי להתבייש ממי שאני. גם בגלל ובעיקר שהמוזיקה שלי וכל העולם הפנימי שלי מושפע מהעניין. יש משהו נעים ואישי בתקשורת הזו שעושה את האמן נגיש לעולמו הפנימי. אם כל זאת אין תחליף בעיניי לחום שיש להאזנה לשיר ברדיו, לפגישה עם שיר חדש".

>> ג'ירפות שרים על דפני ליף