Stephan Bodzin -הבלוק, תל אביב, חמישי 19.7

אין תמונה
מה אתה אומר? סטפן בודזין
שילוב כוחות פראי של הבלוק, המיכה טרוניקס וה"ווילד באנץ" שמנחיתים את ענק הטכנו סטפן בודזין, אשר כבר עכשיו נחשב לאגדה בחייו. כבן למוזיקאי הוא החל את דרכו כמלחין לתיאטראות היוקרתיים באירופה. כשנחשף אל העולם הרחב והגדול של המוזיקה האלקטרונית - התאהב ובמהרה הפך לאחד מהשמות הגדולים. הוא בולט בתעשיה עם סאונד ייחודי, שממזג בין הרמוניות ומלודיות סוחפות וממכרות לבין סאונד פסיכדלי קשה, כשהכל ארוז בגישה סופר-מקורית שמאפיינת אותו כבר מתחילת דרכו. כמו כן הוא חתום על אלבומים שהפכו ליצירות חובה,כמו: Rekorder" ,Luna"",Liebe" ורמיקסים לענקים כדוגמת "דפש מוד" "בוקה שייד" ו"דה נייף" ולשיתופי פעולה עם כוכבים כמו Mark Romboy ,Joris Voorn, Gui Boratto, ו-Oliver Huntemann. עוד ינגנו : אסף שמואל, האחים ווייס, עומר ושקד, עופרי גופר, ניב ארזי.
טראקים מומלצים:סטפן בודזין – קוקומה, פאפילון, לונה (רמיקסים)

 

Red Axes (live -ברקפסט, תל אביב, שישי 20.7

אין תמונה
רוקדים עם גרזנים. Red Axes
הליין האיכותי "פטיש פריידייז” רץ הקיץ על רחבת הברקפסט ומגיש השבוע את "רד אקסז", צמד הדי.ג'ייז-מפיקים התל אביבים ניב ארזי ודורי סדובניק. השניים חתומים על רליסים בלייבלים כמו Jolly james ו Class Recordings ולאחרונה שיחררו רליס האוס משכר בשם "Tour De Chile". רד אקסז יעלו במופע אלקטרוני לייב ואליהם יחברו הדיג'יים איליה מרגוליס ורביד יהושוע ממועדון ה"מקסים" תצפו לסט מגוון על טהרת האוס והטכנו.                                                                                                            
טראקים מומלצים: Tour De Chile, "Go Down"

בחלל "המילק" ינגן  מפיק הדיסקו והסול הסופר מוכשר "ז'אן קלוד גברי" ובשמו הפרטי עידן גבריאל שהטראקים שלו צועדים בראש טבלת המצעדים של "Juno Download" באופן קבוע. אפשר לצפות לסט עמוק ורחב בניגזרות הניו דיסקו ,קלאסיקות ואלקטרוניקה עם לב שחור.
טראקים מומלצים: Watcha Wanna DoMove Yr Body Disco Africo Re Editטל כהן  האומן 17, תל אביב, שישי 20.7

אין תמונה
טל כהן
בכל שנה מתקיים בסופר קלאב ערב יחיד ומיוחד בו רזידנט ה"FFF" של שירזי הדי.ג'יי טל כהן מגיש סט סולו שאורכו כשמונה שעות. בזאת הוא מצטרף לרשימה מובחרת של אמנים בעולם שמסוגלים לנגן סט באורך שכזה, המצריך נסיון ומחשבה וזמן רב של איסוף חומרים מוזיקלים מאולד סקול ועד חומר עדכני. תצפו לסט מפתיע מדיפ האוס ועד פרוגרסיב.

 

Vakula & Deetron, שוקן 27, תל אביב, שישי 20.7

אין תמונה
לא דרקולה - Vakula
ה"בלק קרו" מפיק מסיבה בלופט תל אביבי מאובזר ומפנק ומעלה לעמדה את שניים מהסטארים הבולטים של העולם האלקטרוני בשנים האחרונות. וואקולה -  רזידנט מועדון "הפרופוגנדה" ממוסקבה שנחשב לאחד הכוכבים העולים בסצנה האלקטרונית. הרליסים שלו מתאפיינים במיזוג של כמה וכמה השפעות, כמו האוס מדטרויט, ג'אז ומקצבים אפריקאים שמקומפרסים על ביט אנלוגי קשוח ומתקשטים במעטפת סאונד מודרנית של דיפ האוס החדש.
טרקים מומלצים: Vakula - -Interpretation, Saturday

דיטרון

אין תמונה
Deetron
נחשב לאחד המטאורים הגדולים בתעשיה, די.ג'יי ומפיק שבנה את עצמו בהדרגה כבר מאמצע שנות התשעים. סגנונו העשיר משלב רבדים והשפעות שונות שהוא יוצק אל תוך רצועות האוס והטכנו שהוא מפיק הפכו לשוברי רחבות ומיתגו אותו בצדק כסטאר עולמי שמופיע בכל מסיבה ופסטיבל על הגלובוס. עוד ינגנו דיפ'ה ובירי שבכל סט מביאים את הנסיון וההשפעות שלהם אל הרחבה.
טראקים מומלצים: Deetron: Starblazer, Danny Howells-everythings Deetron RemixBoris, הבלוק, תל אביב ,שישי 10.8   
אין תמונה
בוריס (תרד יש מכות
הליין המובחר "פאקוטק"  מנחית למועדון "הבלוק" את בוריס, הרזידנט הקסום של "הפנורמה בר" ו"הברגהיין"  המפורסמים מברלין. הדי.ג'יי אשר מלאו לו 50 שנה ומנגן כבר יותר משלושה עשורים - כבר סיבה מספקת לפתוח את האוזנים את הראש ואת הלב כדי שיוכל למלא אותנו עם המחקר המוזיקלי העצום שצבר במסעותיו הארוכים, אשר החלו בניו יורק, שם גילה את מועדון ה"פרדייז גראג'" ואת התשוקה למוזיקה של אחד אגדות התיקלוט בכל הזמנים -"לארי לאוון". הסטים שלו נעים בשלל צבעים מדיסקו האוס וטכנו. בוריס ידוע בסטים הארוכים והעשירים שהוא מגיש בשילוב טכניקה עשויה היטב. עוד ינגנו כישרונות הטכנו הישראלים אנה וסוזנה (פאקוטק)
Dj-Boris-berghain-berlin-in-the-mix-oct-2010- דמו סט

 

Uone & morelian, דלי, תל אביב,ראשון 22.7

אין תמונה
יואן, השתתפת במלחמת המפרץ?
הדלי מציג שני כישרונות עולים מברלין ואל.איי., שישלבו כוחות ברחבה האינטימית. "יואן" - במקור מאוסטרליה והשתלב בברלין כשהוחתם בלייבל Beef Records. מאז הספיק לככב לצד השמות החמים בתעשיה כמו Pig&Dan ,Moonbeam ,Steve Bug. סגנונו האישי נוגע בקצוות שונים של המוזיקה האלקטרונית ומתאפיין בעומק ומקוריות שנעים מהאוס ועד טכנו. כמו כן ידוע שהדי.ג'יי הברלינאי חותר למגע עם הקהל בהופעותיו.
ולצדו מור אליאן (Morelian) הישראלית שמככבת בסצנת המועדונים של אל.איי ובתחנות רדיו שונות כמו Dublab ומנגנת עם דיג'ייז כמו Cut Chemist. היא מנגנת קו טק האוס ,פרוגרסיב וטכנו שיקי וסקסי
סטים מומלצים:  Uone - demo set,  Morelian - demo set

אין תמונה
הישר מלוס אנג'לס: מור אליאן