ביונסה

הרקדנית של ביונסה הייתה בטוחה שהגיעה לעוד יום רגיל בעבודה, אבל כשהזמרת והבוסית העלתה את חבר שלה לבמה במהלך ההמנון "Single Ladies" ("בחורות רווקות"), היא כבר הבינה מה הולך לקרות. אחרי הצעה מרגשת ו-"I Do" שגרם אפילו לקווין בי לצרוח מהתרגשות, הרקדנית המשיכה כמו גדולה את השיר שהמשמעות שלו הפכה בן רגע לפחות רלוונטית עבורה.

ג'ון לג'נד

יהיו רבים שגדירו את "All of Me" כלהיט החתונות של העשור, אחרי שליווה מספר עצום של זוגות לחופה. בהופעה שלו ג'ון לג'נד העלה זוג מהקהל והפך לנגן שמלווה את אחד הרגעים המרגשים בחייהם. 

אדל

כמה שהשירים שלה מרגשים, ככה גם ההופעות. אם היה לכם ספק, רק תצפו ברגע בו העלתה לבמה שני מעריצים שלה להצעת נישואים שגם הם וגם הקהל לא ישכחו לעולם. אולי אדל עצמה כן תשכח, כי בכל זאת היא עושה את זה כמעט בכל הופעה.

 

סקרילקס

בואו נגיד שאם היינו חושבים על הופעה להתארס בה זאת לא הייתה ההופעה של סקרילקס. מדובר ברעיון לא שגרתי בעליל, אבל הזוג הזה הוכיח שהצעת נישואים בליווי סט של דיג'יי דאבסטפ על היא לא פחות מרגשת ומפתיעה. מעבר לזה היא גם סופר קולית. סקרילקס גם דאג להקדיש להם תקלוט מרים במיוחד.

וואן דיירקשן

דמיינו את הצרחות של המעריצים בהופעה של וואן דיירקשן. עכשיו אולי תוכלו להבין איזה כיף זה כשכל הקהל הזה שואג לכבוד הצעת הנישואים שלכם. כמובן שזה מתגמד ליד הברכה של הארי סטיילס לזוג, כי זה מה ששווה פה באמת.

אד שירן

הג'ינג'י החמוד שלנו מראה שמעבר לכשרון, יש לו גם לב ענק. במהלך הופעה שלו הוא פינה את מקומו ממרכז הבמה לטובת זוג מאושר. אפשר לראות שהוא נהנה מאוד מהרגע.

 

ארקייד פייר

הלהקה לא יזמה את האירוע הזה וכנראה גם לא ידעה ממנו, אבל כשסולן הארקייד פייר גילה שבשורה הראשונה בהופעה שלו גבר כורע ברך בפני בת זוגו, הוא מיד נתן לו את המיקרפון. קשה היה להבין מה נאמר שם אבל מה שבטוח זה שגם הלהקה וגם הקהל התרגשו לא פחות מהזוג הקופצני הזה.

 

עברי לידר

כי צריך גם נציג ישראלי. בהופעה של עברי לידר בהיכל התרבות בכפר סבא, הקהל הנרגש זכה להיות חלק מהצעת נישואים מצמררת של הזוג הזה.