כבר חצי עשור שעידו בי וצוקי מלווים אותנו בסצנת המוזיקה האלקטרונית בארץ, והם הצליחו למנף אותה למקומות חדשים. אין הרבה צעירים בארץ שלא מכירים אותם בשמם או את אחד הלהיטים שלהם. בכל רגע נתון הם יכולים להוציא להיט ולעשות הרבה כסף, אבל זה לא מה שמניע אותם - המוזיקה שלהם מטיילת והם מתנסים בכל סגנון מוזיקלי שמדבר אליהם.

הם חברו בגיל 17 וכיום חיים יחד בתל אביב, שם הם מתחזקים סטודיו ביתי מרשים בו הם מעבירים את רוב היום. את השיר האחרון שלהם "Show Me The way" הם עשו בשיתוף פעולה עם נגן חוף קנדי שצוק מצא בטיילת ומקהלת ילדים מכפר יונה, וזה אולי מלמד אותנו קצת על הדרך שהם אוהבים לעשות דברים.

אי אפשר לקטלג אתכם לז'אנר - אם אתם רוצים לעשות שיר פופ או האוס אתם יכולים לעשות את זה בקלות, אבל באותו מידה אתם עושים גם הארדסטייל, פיוצ'ר, טראנס ועוד. מה אנחנו צפויים לראות ממכם בהמשך?

"האלבום שהולך לצאת משלב את כל הז'אנרים במוזיקת EDM ביחד עם מוזיקת עולם, ועם האלבום הזה אנחנו בונים מופע להקה. אנחנו מתכננים להתחיל להופיע לייב עם כלים, שירה, נביא מתופף. נחלוש על כל הז'אנרים בלייב".

בניגוד להרבה אמנים שתלויים במידה כזו או אחרת בערוצי קידום לכם יש תשתית חזקה בעצמכם, והעמוד יוטיוב שלכם פעיל מאוד ומתחזק 82 אלף עוקבים. מאיפה רוב הקהל מגיע?

"חוץ מהארץ רוב הקהל מגיע מדרום אמריקה - צילה, פרו, מקסיקו. מאוד אוהבים אותנו באמריקה הלטינית, כל יבשת אמריקה זה חלק נכבד מהקהל. יש גם נגיעות באירופה, טורקיה, לונדון, אבל האחוזים הגבוהים מאזור אמריקה הצפונית והדרומית".

מבחינת הצלחה בארץ נראה שסימנתם טריטוריה היטב, מה עוד הייתם שואפים להשיג בארץ ובחו"ל?

"אנחנו לא בקטע של להשיג, יותר בקטע של הפצה. אנחנו רוצים יותר מודעות למוזיקה האלקטרונית בארץ. יש חבר'ה מדהימים שעושים את זה בהרבה סצנות - אם זה טראנס, האוס, דאבסטאפ, טראפ ועוד המון. להגדיל את המודעות דרך שילוב של סאונדים מוכרים לאנשים. בארצות הברית יש את המהפך של האלקטרוני ופה זה לוקח זמן. פשוט להמשיך לגדול. בארץ הופענו על כל במה אפשרית ואין הרבה אנשים שלא מכירים אותנו מהקהלים של גילאי 10-30. אני לא אגיד שכבשנו הכול, אבל גם הדברים שכבר נהפכו לשגרה זה כיף כל יום מחדש".

איך נוצר החיבור עם יוג'ין?

"הלכתי בטיילת בתל אביב ופתאום תפס לי את האוזן צליל מיוחד. הסתכלתי וראיתי מול בחור צעיר עם הגיטרה האקוסטית שלו מחוברת למגבר, והוא מאלתר אקורדים של פולק ושר על זה מחרוזות רוק סיקסטיז. עמדתי שם כמה דקות ופשוט נהניתי מההופעה שלו. היה לו שלט קטן שם הוא רשם את הפרטים שלו ברשת, אז צילמתי את זה בפלאפון ופנינו אליו בפייסבוק אחר כך. אמרנו לו לבוא לדירה וכאן גילינו מי זה יוג'ין - נווד שנע ממקום למקום עם גיטרה ופשוט נהנה מהעולם, מנגן למחייתו ועובר הלאה כשהוא מרגיש שהגיע הזמן"

מה היה תהליך העבודה על השיר?

"יוג'ין ניגן בפנינו בערך 20 שירים והתלבטנו הרבה עד שהגענו ל'Show Me The way'. השיר מדבר על העתיד - לקחת משהו שאתה אוהב ולעשות אותו בענק מול כולם. אחרי שהקלטנו את השיר על גיטרה, התחלנו לשחק עם ההפקה והאלמנטים הוספנו לתוך המרק את הכישרונות של אילון מזרחי ואודי בלום הגיטריסטים. אבל עדיין היה חסר משהו. אז חשבנו לעצמנו שילדים הם העתיד של העולם, אז למה שלא נקליט מקהלה?".

איך הייתה העבודה עם ילדים?

"זה היה מקסים, פשוט ילדים מתוקים. באנו וכולם קפצו עלינו, הצטלמנו והיה מצחיק. ואז אמרנו להם שעכשיו עובדים מקצועי, וזה היה מדהים. הכנסנו קבוצה קטנה כל פעם וחילקנו אותם לפי קולות, לפי מנעדים, בהתחלה את הקטנים ואז את כולם. זה היה כיף לנו והילדים היו בהיי מטורף מכל הסיטואציה. עד אז הם הקליטו רק קאברים לא שירים מקוריים, אז זה היה כיף ומלמד. למדנו המון על הקלטות שטח, ואחר כך גם שסידרנו את הקולות שלהם זה פתח לנו עוד עולם אז זו היה חוויה מלמדת ומאוד חיובית בסך הכול".

איזה שיתופי פעולה מעניינים צפויים בהמשך?

"בהמשך יש לנו שיר עם מישהי מאוד מפורסמת שאני לא רוצה עדיין לחשוף יותר מדי, זה מתבשל. יש עוד כמה שחרורים מעניינים עם דיג'יי בריינדד, ועוד שיר עם יוג'ין הזמר בדרך. וזה כל מה שאני יכול לפרט כרגע".