להקת "אטליז" מוציאה את אלבומה החדש והרביעי "All Of It", והפעם עם הסולנית והיוצרת סיון אבלסון, שאחראית למרבית הטקסטים. את מרבית הלחנים יצר גיא בן שטרית, הכוח המוזיקלי המוביל בהרכב. על ההפקה המוזיקלית הופקד הפעם איתמר ציגלר, כשכל חברי הלהקה שותפים לעיבודים - הגיטריסט עומר הרשמן, המתופף עומרי הנגבי, הבסיסט הדר גרין (שהולף בינתיים על ידי נועם שחם), בן שטרית ואבלסון .

מתוך האלבום יצאו עד כה הסינגלים "Miserable" ו-"One of us",  שזכו להשמעות בארץ ובחו"ל. כעת נחשפים מתוך האלבום שלושה שירים נוספים: "Potion", "Heavenly" ו-"Bees". חברי "איטליז" ישיקו את האלבום במופע השקה חגיגי שיתקיים ב-27.6 בתיאטרון תמונע בתל אביבץ
 
על שלושת השירים מספרים חברי הלהקה:

Potion

"כל התסמינים הנהדרים של התאהבות חזקה הופכים לתסמיני גמילה קשים כשמתפכחים ממנה. הבית הראשון מדבר על חיבור חזק בין אנשים הנטמעים אחד בשני בגלל תחושה חזקה של התאמה. דיכאון וחרדות נעלמים כלא היו. הבית השני מציג מעשים של חוסר אמון בין השניים שנובעים מפחד ומחסלים את האהבה. הנפשות שהוטמעו אחת בשנייה דוחות אחת את השנייה כמו שתל זר עד להתנתקות. בין שני הבתים פזמון שמדבר על תחושה שהיא כמו התמכרות לסם, ומרמז להרגשה שנוצרת בסוג כזה של אהבה אינטנסיבית".

Heavenly

"השיר מדבר על התהליך הארוך והמייגע של השלמה עם פרידה מבן זוג, ועל הדימיון שלא מקבל את המצב וממשיך לייצר זכרונות בלתי אפשריים מזכרונות ישנים. הרגש ממחזר פגישות וקרני שמש מימים שהיו ועברו, כמו תחושת פנטום של איבר שלא קיים יותר בגוף. יש בשיר זרזיפים קטנים של אופטימיות שמושכת אנרגיה מהעבר ומהכרת תודה על רגעים שכיף להיזכר בהם. כל השיר בזרימה חלומית ומנחמת כמו הניסיון ההזייתי להישאר בעבר, והפזמון מזכיר שרק השכמה מהירה וכואבת ישברו את המעגל".

Bees

"שיר המספר על חיפוש אחר מנוחה ושלוות נפש שאין למצוא בשומקום, בגלל שהמקור לחוסר המנוחה נמצא בעבר, בילדות, במקום בו לא הייתה לנו הגנה ולא יכולנו להחליט איפה להיות וממה להתרחק. עכשיו בהווה אין שום אפשרות לחזור אחורה ולשכתב את הסיטואציה, ולכן זה מעין כאב שננעל בעבר ואין אליו גישה. החוויה הזאת הופכת לזמזום רחוק, כמו זמזום דבורים שתמיד נמצא ברקע, וברגעי חולשה הוא מטריד יותר".

חיבוטי נפש אישיים, עם עולם האגדות למבוגרים

"אטליז" היא למעשה להקת ארט-רוק שנעה בחופשיות בין ז'אנרים ומשלבת את עולם המוזיקה עם עולם ויזואלי עשיר בדימויים. הרזומה שלה כולל שלושה אלבומים, הופעות בפסטיבלים, סיבובים בינלאומיים וקליפים באנימצייה שזכו בפרסים. איתם יצרו לעצמם קהל מעריצים נאמן, וסגנון מזוהה, על אף הגיוון הז'אנרי.

להקת איטליז (צילום: כפיר איתן קסוטו)
פופ נגיש, טקסטים מורכבים ומלודיות אפלות. איטליז | צילום: כפיר איתן קסוטו

את אלבומם הרביעי הקליטו חברי הלהקה אחרי ארבע שנים של ציפייה, חיפוש השראה והתבשלות. הם מכנים אותו פסגת היצירה שלהם עד היום. לדבריהם הוא משלב את הרוח של "איטליז" עם ההתחדשות שהביאה הסולנית החדשה סיון אבלסון, במיזוג של צליל מיוחד עם הפקה עדכנית וחמה של ציגלר, שפעיל בהרכבים "בלקן ביט בוקס" ו"החצר האחורית".

העולם האפל שמשתבש פוגש ילד שמסרב להתבגר

חיבור המפתח באלבום קרה בין גיא בן שטרית המוכשר, אנימטור במקצועו, וסיון אבלסון, מוזיקאית ותסריטאית. העולם הדמיוני העשיר של בן שטרית הסתנן לתוך תהליך הכתיבה. עם דימויים שתפקידם להפעיל אצל המאזין את המקרן במוח. בעבודה עם איתמר ציגלר כמפיק מוזיקלי, התחברו חברי "איטליז" למחוזות של אלקטרוניקה, ביטים, והרבה תשוקה ליצירה.

גם באלבום זה בולטת עבודת הארט המיוחדת, וכל חוברת האלבום עוצבה בקונספט של ספרי ילדים. בהתאם לכך ש"אטליז" מטיילת בין העולם האפל של דברים שמשתבשים, לעולם חסר האחריות של מי שנשאר ילד שמסרב להתבגר. זה בא לידי ביטוי גם במוזיקה עצמה, שהיא שילוב של פופ נגיש, טקסטים מורכבים ומלודיות אפלות, ובקליפים שהם שילוב של אנימציה עם תכנים מטרידים של עולם המבוגרים.

"בעולם התוכן של האלבום שייפנו את השילוב הזה וקידמנו אותו למרכז הבמה", אומרים בלהקה, "התוצאה היא שירים בשפה מעט נאיבית שעוסקים בתחושות וחיבוטי נפש אישיים, משולבים עם תכנים מעולם האגדות למבוגרים כגון מיתולוגיה וסיפורי עמים. ההמשך הטבעי היה ליצור חוברת מאויירת לאלבום בסגנון אגדות ילדים קודרות".