אם אתם ילידי שנות התשעים קרוב לוודאי שיש לכם מקום חם בלב עבור ט.א.ט.ו (t.A.T.u), צמד הזמרות הרוסיות, וסביר להניח שאתם עד היום מוצאים את עצמכם מדי פעם מזמזמים באופן בלתי רצוני את הלהיט שלהם מ-2003 "All The Things She Said".  בקליפ ההוא, שהיה אז סופר מדובר ופרובוקטיבי, לנה קטינה וג'וליה וולקובה שהיו אז בנות 18 התנשקו בגשם כשהן לבושות במדי בית ספר. אז זה היה מהפכני, אבל בסרט דוקומנטרי שנעשה עליהן באותה השנה הן אמרו שהן בכלל לא לסביות והסתבר שזו בכלל הייתה מזימה מוצלחת למשיכת תשומת לב.

אלבומם הראשון בשפה האנגלית, "200 km/h in the Wrong Lane”, יצא שנה קודם לכך ובזכות הלהיט הוא הגיע למעמד מולטי-פלטינום ושתי הבנות הפכו לסוג של אייקון גייז. הצמד שמר על הבאזז סביבן בזכות המון הופעות בהן הן החזיקו ידים, התלטפו והתנשקו. הסינגל השני שלהם, "Not Gonna Get Us", זכה גם הוא להצלחה והן אפילו הופיעו איתו ועם הסינגל הראשון בטקס פרסי MTV ב-2003. הסינגל השלישי שלהן היה קאבר לשיר של הסמית'ס "How Soon Is Now".

בתחילת 2003 הבנות נפרדו ממי שהיה אז המפיק והמנהל שלהן, בטענה שהוא רק חיפש להרוויח מהפרובוקציות שלהן. וולקובה נכנסה אז להריון, מה שמנע מהן להקליט את האלבום השני שלהן לו ציפו בקוצר רוח המעריצים. עד שהן חזרו עם אלבומם השני ב-2005, ההייפ סביבן כבר שכך והן לא הצליחו לשחזר את ההצלחה של האלבום הראשון, למרות ניסיונות נוספים לעורר פרובוקציה עם הקליפ של "All About Us" שהציג ניסיון אונס. הן נפרדו אחר כך מחברת התקליטים שלהן, וחזרו ב-2009 עם אלבום נוסף שלא זכה לשום תשומת לב.

מתחים צפו בין השתיים, כשב-2010 קטינה פצחה בקריירת סולו אבל המשיכה לשיר את השירים של טאטו בהופעות. וולקובה אמרה על כך: "ללנה יש את הזכות לשיר שירים של טאטו, אבל זה טיפשי, לגמרי טיפשי. אם את עושה קריירת סולו, זה אומר שאת עושה את החומרים שלך. הדברים שהיא עושה, אני חושבת, הם מטופשים, ובקרוב מאוד הקריירה שלה תיעלם בכל מקרה". שנה לאחר מכך, קטינה אמרה ברקאיון שהשתיים "לא מתכננות לעשות איחוד של טאטו, בהחלט לא בעתיד הקרוב".

ב-2011 הנהלת הלהקה הכריזה על הפירוק באופן רשמי, וקטינה וולקובה המשיכו לשחרר חומרים כאמניות סולו. הן התאחדו בסוף 2012 בגרסה הרומנית של "דה ווייס" שם הופיעו יחד לראשונה מזה 3 שנים כשנשאלו האם ישמרו על קשר, קטינה ענתה: "אנחנו חיות חיים מאוד שונות במדינות שונות עכשיו. אבל אנחנו לא בריב". אאוץ'. השתיים המשיכו לשתף פעולה עוד כמה פעמים מאז, וב-2014 הן חזרו למדי בית הספר איתן הן מזוהות עבור פרסומת יפנית לנעלי ספורט.

כיום יוליה וולקובה נראית שונה מאוד בעקבות כמה ניתוחים פלסטיים, וב-2014 היא הפתיעה את העולם כשדווקא היא שהשתמשה בחזות שווא לסבית כדי להצליח התבטאה באופן הומופובי בתכנית אירוח. וולקובה, נשואה ואם לשניים, נשאלה אם תחרים את בנה אם יהיה גיי וענתה: "כן, הייתי מחרימה אותו, בגלל שאני מאמינה שגבר אמיתי חייב להיות גבר אמיתי. אלוהים יצר את הגברים בשביל להתרבות, זה הטבע. גבר עבורי זה תמיכה, זה כוח. אני לא אקבל בן גיי". היא המשיכה וניסתה להצדיק את דעתה ואמרה: "לגבר אין שום זכות להיות הומו. שתי נשים ביחד זה לא אותו דבר כמו שני גברים ביחד. אני חושבת שלסביות נראות הרבה יותר נחמד מבחינת אסתטית מאשר שני גברים שמחזיקים ידיים או מתנשקים".

Наслаждаюсь, когда нахожу мастеров своего дела, и место, в которое хочется вернуться. Девочки из @doublehair, всего за 2 часа, вместо 6, нарастили мне волосы. Сделали все супер качественно, напоили чаем и болтали со мной по душам.

A photo posted by Julia Volkova | Юля Волкова (@official_juliavolkova) on

לאחרונה היא גם איבדה את קולה בעקבות רשלנות רפואית. הזמרת סבלה מסרטן וכחלק מהניתוח להסרת הגידול הרפואים פגעו בטעות גם במיתרי הקול שלה. באפריל האחרון היא אמרה שהיא צפויה לעבור ניתוח נוסף על מנת לשקם את הקול שלה. באשר ללנה קטינה, היא ממשיכה בקריירת הסולו שלה - הוציאה אלבום סולו ואלבום לייב ב-2014, מופיעה וגם עושה תפקידי משחק מדי פעם. גם היא נשואה ואם לבן אחד.

A photo posted by Lena Katina (@lenakatina) on