אין תמונה
"הכל טוב". האולטראס באלבום בכורה

יום חג בהיפ הופ הישראלי: חברי הרכב ההיפ הופ "האולטראס" - אלי פרץ, דן ברטוב וסדריק בן שבת, מוציאים את אלבום הבכורה שלהם "הכל טוב".

באלבום, יוצא בחברת "תאקט רקורדס" בהפקתו של קובי "סאבלימינל" שמעוני, מתארחים פבלו רוזנברג, אבי מסיקה, 69 ואמנים נוספים.

מהאלבום יצאו כבר השירים "בוקר טוב", "בלילות לבד", "לשבור את הרצפה", "אין לי את האומץ", "חולה עלי" וכן שיתוף הפעולה "רומנטיקנוס" עם פבלו רוזנברג שהצליח ברדיו.

האזינו מתוך האלבום לארבעה שירים חדשים: "חופרת" עם אבי מסיקה, "תמיד אני אדאג לך" עם 69 (עומרי סגל), שיר הנושא "הכל טוב" עם ענבל בקמן ו"מאנסטר".

האולטראס וענבל בקמן – "הכל טוב"

והיא אומרת שהכל טוב, היא עצובה אצלי הכל טוב, והיא בוכה אבל הכל טוב, סוף טוב הכל. והיא אומרת שהכל טוב, היא עצובה אצלי הכל טוב, "הוא יחזור" אומרת, אין סוף לאהבה / והיא אומרת שהכל טוב הכל טוב
אמרתי לה יהיה בסדר, ואז ברחתי לה היא נשארה לבד בחדר, איך אני זה האחד כשיש לי כבר עוד עשר? מספיק שרוכים בנעליים לא רוצה עוד קשר, ואולי זה קצת אבסורד, אבל אני כל כך שלם עם זה שהלב שלה שבור, עכשיו היא לא מוצאת אותי ובטח לא מוצאת את עצמה, רק מריחה את החולצה שנשארה אצלה

והיא אומרת שהכל טוב... והיא אומרת שהכל טוב הכל טוב, היא מחכה לי כאן אבל אני לא שמה, העצב הוא כמו ג'ונגל גם אותו צריך לשרוד, היא סתם עוד טרף קל ששוב עושה לי דרמה, כוכבים וגם ירח בא נותן ואז בורח, הבושם שלי אצלה ומחשבות עליי עולות בריח, כל היום שלה עצוב בתוך תוכה היא כבר נגמרת, אבל אופטימית לגבי והיא אומרת ש...

והיא אומרת שהכל טוב...רצית ללכת אל הלב שלי ואיכשהוא איבדת את הדרך, את ראסמי נסיכה אבל זה לא מספיק למלך, קורא לך ספילברג כי מכל דבר עשית לי סרט, אירזי את החפצים שלך יותר את לא נשארת, חשבת שאני אוהב, אהבתי שחשבת, שחקי אותה ילקוט ואז תרדי לי מהגב, ואיך אחד כמוני שווה מיליון כמוך? לא קשר רציני כפרה כולה סטוץ ארוך / והיא שואלת אם אני מתגעגע, אבל אני אפילו לא חושב עליה, והיא שואלת אם אני מתגעגע, אני אומר לך וואלה טוב לי בלעדיה".

האולטראס ואבי מסיקה – "חופרת"

"חולם עלייך בכל לילה, אבל רק מהסיבה שאת עושה לי סיוטים, את חופרת רצח, אז אין פלא שאחרי שמדברים איתך מתים, את חולה עליי וגם חולת נפש, אז תרדי ממני כי אני לא רופא, וזה לא שאני מסנן אותך, פשוט הצלצול שלי יותר יפה

היא מתחננת לי, אני רוצה לבוא, כפרה וואלה לא, קבלי ביטול אין מצב, והיא חופרת לי, אני רוצה לבוא, כפרה וואלה לא, קבלי ביטול אין מצב / אני רוצה לבוא!, כפרה וואלה לא, אני רוצה לבוא!, כפרה וואלה לא, אני רוצה לבוא, תביני וואלה לא, אני רוצה לבוא, נו חלאס וואלה לא

וואלק שיגעת לי את התחת וזה קצת מוגזם, עושה לי לייקים בתמונות ובאינסטגרם, תמיד עוקבת אחריי מפה לשם, אני יוצא עם חתולות לא היפופוטם, היא מתקשרת מחסום שולחת אסמסים, מתה לקבל ת׳גול יודעת אני מסי, קחי פנדל! את מסתירה לי את הנוף, זה לא שאת שמנה את מלאה עד הסוף / דמיינתי אזיקים לא לסאדו מאזו, דמיינתי אותם כי הרגשתי בכלא, ביום שתגלי שכסא זה נוח, אולי לא תשבי לי על הראש וכאלה, חשבתי את חולה על ניקיון זה לא ככה, כל דבר בינינו מסתיים מלוכלך, כן הכל טוב ויפה גם הפופקורן טעים, אבל דיי צאי מהסרט שלך.

היא מתחננת לי...

כל היום מתפלל בבית כנסת, לא ייתכן ששיגעת לי את הרבי, הפה שלי מרגיש חריף ממך, יש לי סיוטים שאני מנשק וואסבי, לא מפסיק לסנן אותה, גם הפלא שלי מבין מה שעובר עליי, כי החיים שלי איתה כמו צבא, אז אני שואל את עצמי עד מתי?

היא מתחננת לי...מה? מה נראה לך?, יאללה תקדם תקדם, תכין לי כוס"

האולטראס ו-69 – "תמיד אני אדאג לך"

"כולם יודעים אני שלך עד הסוף, תמיד אני אדאג לך. ארמונות מחול לנסיכה של החוף. כולם יודעים אני שלך עד הסוף, תמיד אני אדאג לך. ארמונות מחול לנסיכה של החוף. / בנות שם בשביל הים אנחנו שם כי יש שם ים בנות, שמש מטורפת אבל חם כי אני כאן בנות, הן קוראות שם ספר מת על היעני חכמות, יש מספיק פרץ לכולן אז דיי למלחמות, ברמן אח שלי מלא לי את הכוס נגמר לי, היא קוראת לי בוב כי אחרי בירה תמיד מר לי, לוק שלה מיליון דולר וזה לא יקר לי, היי כפרה ביי כפרה נשתמע דארלינג.

תמיד אני אדאג לך, מה לא מובן? סדריק ינגב לך את החול מהישבן, כפרה על השמש, שולחת לי קרניים, לא הספקתי למצמץ - ואת עושה עיניים, משחק עם בירות, מבקיע את הגול סטאר, בועט בכדורים, אני כוכב עולה - אול סטאר, אם יש מתקפה אני מקדם הגנה, כי עונת הקיץ החלה עם שחקן השנה

כולם יודעים אני שלך עד הסוף, תמיד אני אדאג לך. ארמונות מחול לנסיכה של החוף. כולם יודעים אני שלך עד הסוף, תמיד אני אדאג לך. ארמונות מחול לנסיכה של החוף / ים כחול לבנה, שמש בפאנאנה, ארטיק קרטיב, שוקולד בננה

יש הרבה דגים בים אז הכרישים באים לתקוף, בניתי לי ארמון מחול אני המלך של החוף, יש לה פס שיזוף אז היא שמה פס על כולם, הייתה קשה להשגה ואז הכירה את דן, לא צריכה להכנס למים היא כבר רטובה מדיי, כל היום בים לא פלא שהיא כבר שרופה עליי, מוחיטו בריזר בירה כל דבר אני מביא לה, היא חמה אז לא צריך גחל בואי נפתח נרגילה.

היי בייבי גל כמו צונאמי את מכה בי, יש לי פרפרים בבטן מאמא מה שאת עושה לי, לא נורמלי, השמן לא מזיזה לי, ואם את לידי אז רק בגללך חם לי, ובטח לא רע לי, טובע בעיניים שלך ולא צועק הצילו, עד הסוף איתך לא משנה מה הם יגידו, בטן גב שוכבים על החוף, דאמ כשאת בבגד ים אני מתחרפן.

כולם יודעים אני שלך עד הסוף...


האולטראס – "מונסטר"

"מתוקי, אוכל אותך כמו ניוקי, פאנצ'ים לפרצוף אתה נופל קרא לי רוקי, מכור אל המשחק יותר מכוסיות לשופינג, הCREW שלי קשוח - שיער אתיופי, כשאני על רקורד אין תיקו רק נצחונות ברצף, רצחתי את הביט כפרה פה קבור הקצב, נכון אני טיפה חד לא פלא שאתה בפחד, מחרבן מהאוזניים אתה שומע מהתחת.

אני מאנסטר שניזון מדאבסטפ, אני מאנסטר שניזון מדאבסטפ, אני מאנסטר שניזון מדאבסטפ, אני מאנסטר שניזון מדאבסטפ

הלו! פייק אמסיז שמים לי פה לובלו, אתה כולך צב ואני נינג'ה - דונטלו, סלקטור! באתי כאן עם זוג של חרבות, רק תכניס אותי כדי לחתוך עם כמה נקבות, אוכל את המתחרים שלי, שם אותם על דמקה, הביט הזה צריך מעיל רצחתי פה בדם קר, רוכב לך על הכסף תקרא לי אופנובנק, ולצאת למלחמה מולי זה כמו לבוא מול טנק.

אני מאנסטר שניזון מדאבסטפ...

היי יואו טמבל! אני שמח שאתה שמח, אתה על הבמה זה כמו כינה על ראש קירח, אוהב לדבר על פרץ לספר שאתה מנצח, יותר אמין לחשוב שאתה מטייל על הירח, אין אחת שלא נותנת יש אחד שלא לוקח, דיבור פה מלוכלך הפה צריך להתקלח, רזה כמו גפרור שאחושרמוטה מתקלח, מתחרים מתים עליי - אני רוצח."