הכוכב הבא לאירוויזיון 2020 (הערב, שני, 21:15) ממשיכה בחיפושיה אחרי הנציג הישראלי לתחרות הזמר הגדולה בעולם שתתקיים השנה ברוטרדם, ובינתיים מתברר שמתמודדי התכנית כבר קוצרים את פירות ההצלחה בעקבות השתתפותם - מה שאומר בעיקר לא מעט כסף.

אביהו פנחסוב, שהודח ביום שבת האחרון בשלב הכיסא החם, הספיק מאז השתתפותו לעלות את התעריף שהוא גובה להופעותיו - והוא ממש לא לבד.

מערכת "חי בלילה" בדקה וגילתה כי מי שחשקה נפשו לחגוג עם הופעה של מועדון הקצב ואביהו בחתונתו, יצטרך לשלם כ-40 אלף שקלים ל-45 דקות של הופעה.

לשאלת "חי בלילה" האם אכן יש עלייה בביקוש להופעותיו בעקבות ההצלחה ב"הכוכב הבא לאירוויזיון 2020", ענה סוכנו של אביהו: "ברור, מתקשרים גם כל מיני הזויים שחושבים שהם גילו אותנו עכשיו, ובטוחים שאנחנו נבוא ונופיע תמורת עשרת אלפים שקלים או 15 אלף שקלים. כאלה שלא מכירים את השוק".

מי עוד? מתברר שמתמודד התכנית, לואי עלי, אומנם היה מוכר גם לפני הופעתו על במת הכוכב הבא, אך בעקבות ההצלחה בתכנית, הסכום שהוא ואנשיו דורשים היום להופעה עלה בהתאם.

כל מי שיירצה הופעה של לואי עם חמישה נגנים יייאלץ להיפרד מכ-20 אלף שקלים לא כולל מע"מ, ואנשיו של לואי מספרים כי לפני השתתפותו בתכנית הופעה של הזמר עלתה כ-20 אלף שקלים כולל מע"מ - מה שמצביע על עלייה של כ-17% במחיר ההופעה.

לואי עלי –
מתוך: הכוכב הבא לאירוויזיון 2020 | צילום: מתוך: הכוכב הבא לאירוויזיון 2020, קשת 12גם הכל הקשור למתמודד אוהד שרגאי, מתברר שחלה עלייה במחיר להופעה, ומי שירצה להשכיר את שירותיו יישלם כ-30 אלף שקלים. סוכנו של שרגאי הודה כי המחיר השתנה בעקבות התכנית, אך כשנשאל מה היה התעריף לפניו -  הוא סירב לענות.