הזמרת והיוצרת דיקלה מוציאה את אלבומה החדש "ואם פרידה", הכול ארבעה להיטים: שיר הנושא "ואם פרידה", "בסמה", "שבע בערב", וגרסת כיסוי ללהיט "Here Comes The Rain Again" של יורית'מיקס. שירים שסימנו את דיקלה כאחד הקולות הבולטים במוזיקה הישראלית בחודשים האחרונים.

באלבום עשרה שירים, שאת רובם כתבה דיקלה, אשר שותפה גם בכל הלחנים. דיקלה גם אחראית לעיבודים עם עידו אוחיון, ושניהם יחד הפיקו מוזיקלית עם רוני בראון, מנכ"ל חברת התקליטים "הליקון", שניהל את האלבום אמנותית.

האזינו בהשמעת בכורה מיוחדת לשני שירים מרגשים נוספים מהאלבום: הבלדה הפותחת "אין עוד אהבה כזאת" ו-"קופנגן", שללחן שלו שותפה שרית חדד.

"אין עוד אהבה כזאת"


מילים: דיקלה, לחן דיקלה, עידו אוחיון
"אין עוד אהבה כזאת, לא תהיה כזאת בלבי, בכל כולי התמסרתי, ורציתי רק אותך / אין עוד הרגשה כזאת, לא תהיה כזאת בחיי, אתה שורף את עיניי, לא ידעתי לא חלמתי, שתהפוך את חיי / מי אמר שאין עוד זמן, אין אוקיינוס מספיק גדול רק בשבילנו, מי שאל עד לאן, אין הרים מספיק גבוהים שיעמדו בינינו".

"קופנגן"


מילים: דיקלה, לחן: דיקלה, שרית חדד, עידו אוחיון
"חוף לבן בקופנגן, עוד בין ערביים, תיכף יפתחו השמים למעני, זיכרונות רחוק בזמן, הלוואי והיית כאן, עוצם איתי עיניים / עמוק עמוק, מפריד בינינו ים, עמוק עמוק, הייתי נותנת את כל העולם / זה כתוב בגדול, שרק אתה יכול, להביא לי את הטוב, להחזיק אותי קרוב, אני רוצה קרוב, רק אותך לאהוב, כשאתה רואה אותי, כשאני רואה אותך, קורית לנו אהבה / קוראת עיתון לדעת מה איתך, האם יורדים גשמים עליך, לא רוצה שתירטב, למענך".

"דיקלה החדשה"

"באלבום החדש יש דיקלה חדשה, משהו פרשי ומרענן, זו פעם ראשונה שאני כל כך משחררת", סיפרה דיקלה בראיון לחדשות 2. המנהל האמנותי של הפרויקט, רוני בראון, מנכ"ל חבקת "הליקון", הוסיף: "מי שיקשיב לתקליט, ימצא שיש בו את הליינים שמדגישים את המקורות שלה ואת המקום שהיא רוצה לשמר. זה כאן וזה מרגש, ורגש מדבר לאנשים".

בימים אלה נמצאת דיקלה בחזרות לקראת סיבוב הופעות חדש. ההופעה הראשונה תתקיים ביום הולדתה של דיקלה, ה-8 בינואר במעדון רידינג 3 בנמל תל-אביב.