ללי קולישקין היא ללא ספק אחת המתמודדות הכי בולטות בנבחרת של הכוכב הבא לאירוויזיון 2020 (הערב, 21:15, קשת 12). המתמודדת הצעירה הציגה עד עכשיו ביצועים מרשימים ובוגרים במיוחד, שהפכו אותה לאחת הפייבוריטיות של העונה - הזדמנות נהדרת כדי לתפוס אותה לשיחה קצרה ולברר מה הם השירים הכי אהובים עליה בעולם.

השיר שמעלה לה חיוך: Dennis Lloyd - Never Go back

"זה שיר שלא משנה כמה אני אשמע אותו – לא ימאס לי ממנו", היא מספרת, ומתברר שדניס לויד הוא לא רק זמר שהיא אוהבת במיוחד, אלא גם מקור גדול להשראה מבחינתה: "אני מאוד מעריכה אותו. זה פסיכי שככה זמר ישראלי מצליח בחו"ל. זה מראה שהכל יכול לקרות ושאפשר לחלום בגדול", אמרה.

השיר שהיא חורשת עליו כרגע: Meduza – Piece of Your Heart

מסתבר שהטראק של הטריו האיטלקי הוא לא רק המנון מועדונים ענק ולהיט רחבות, אלא גם שיר שלא יוצא לללי מהראש: "אני חורשת ממש על השיר הזה. בכלל, כשאני שומעת מוזיקה זה בעיקר מוזיקה אלקטרונית, ואני שומעת את כל הדברים שעופר ניסים מוציא", היא מודה.

השיר שגורם לה לבכות: Lewis Capaldi - Someone You Loved

ללי מספרת שבשבילה, השיר שגורם לדמעות לזלוג מעצמן הוא הבלדה הפופית של הזמר הסקוטי: "זה פשוט שיר מרגש ואני מתחברת מאוד למילים. כשאני במוד רע או משהו כזה ואני שומעת אותו אני ישר בוכה", היא מספרת ומוסיפה שגם מאוד התרגשה מהביצוע לשיר של דוראל סעדון: "זה היה מדהים. הוא באמת התחבר לשיר ולטקסט ממקום שהוא נורא עמוק. זה גרם לי לבכות ולהתרגש לאורך כל הביצוע".

שיר שמזכיר לה בית: לירן דנינו – עם הזמן 

המתמודדת הצעירה מגיעה מבית מוזיקלי, בו אחד הזמרים האהובים ביותר הוא בוגר כוכב נולד 7, לירן דנינו: "אמא שלי נורא נורא אוהבת את השיר הזה. היא שמה אותו כל הזמן בבית וכל פעם שאני שומעת אותו אני נזכרת באמא שלי עושה את עבודות הבית. כל שיר שהוא מוציא מושלם", היא אומרת.

השיר שעושה לה חשק לרקוד: נטע ברזילי Toy

מתברר שהשיר שהכי גורם לה לזוז הוא הלהיט של נטע ברזילי, שהחזיר את האירוויזיון לתל אביב: "זה שיר אירוויזיון שאני נורא אוהבת. אני מאלה שאהבו אותו מהשמיעה הראשונה. נטע מדהימה בעיני, היא כל כך מיוחדת, והיא מביאה לישראל משהו שעוד לא היה כאן וזה אדיר. מעבר לזה שהיא זמרת ויוצרת תותחית, היא גם מעבירה מסר מאוד חשוב - כולנו אותו דבר - וזה דבר שבעיני ראוי להערכה".