הכוכב האמיתי של "50 גוונים של אפור"

המנצח של חדר המיטות ב"50 גוונים של אפור", בגללו טעינו לחשוב שהסרט הזה מחרמן, הוא The Weeknd. ביוני האחרון, כשמאחוריו הלהיט הענק "Earned It" מתוך שובר הקופות, וגם "The Hills" הסליזי בטירוף ("הרגע ז****י שתי כלבות, את תהיי חייבת לעמוד בקצב שלי"), הוא הוציא את "Can’t Feel My Face" שטיפס לראש מצעד הבילבורד ושרף אפילו את התחת הלבן של טום קרוז. האמריקאים משוגעים עליו, מצעדי הארנ'בי לא מצליחים להתנער ממנו, ואתמול יצא הקליפ שהפיח חיים בפ'אנק וגרם למייקל ג'קסון לחתום את הסיפור בסלטות על העננים. תכירו את אייבל טספיי, דה וויקנד, האיש שיהיה אחראי לברק בעיניים שלכם.

1. המספרים: בזמן שאנחנו עסוקים בלמנות 7 סיבות, דה וויקנד עומד יציב במקום השני ב-100 HOT של מצעד הבילבורד האמריקאי (כבר שבעה שבועות ברצף), ובמקום הראשון, השני והשלישי במצעד ה-Hot R&B Songs (עם שלושת להיטיו). לגרסת האודיו של “Can’t Feel My Face” יש קרוב ל-40 מיליון צפיות ביוטיוב.

2. בין מעריציו: דרייק, ליידי גאגא, טום קרוז ופלורנס אנד דה מאשין. דרייק, כבר אמרנו?

3. טום קרוז אוהב אותו יותר מכווווווולם. יעיד על כך ביצוע הליפסינק המופתי ל"Can’t Feel My Face" מהתכנית של ג'ימי פאלון. היה היתה ספה, אופרה, קייטי הולמס, סיינטולוגיה – ואינן עוד.

4. את ניסיונות התחייה בעזרת הולוגרמה תשאירו למילניום, יש כאן צאצא שכבר ב-2013 השיב את אבא מייקל ג'קסון לחיים עם הקאבר ל"Dirty Diana".

5. במקור, כך מספרים, השיר "Can’t Feel My Face" שנכתב והופק על ידי מקס מרטין, אמור היה להגיע לידיו של ג'סטין טימבלייק. מ-1 עד או-מיי-פאקינ-גאד, כמה קול זה לחטוף להיט מג'סטין טימברלייק? אתם יודעים את התשובה.  

6. הדיסקו חזר מזמן, אבל דה וויקנד גורם לכדור להסתובב שעות נוספות.

7. אוברדוז של אווירה טובה מסתיים ככה: