הסוואג

מי לא מפנטז במהלך היום על רגע כזה? להזרק על הספה ולראות איזה סדרה בלפטופ עם פיצה ביד. מרגול חיה את החלום. אדל משתדלת לשחק אותה קול עם משקפי דיסטנס. סורי, אנחנו מורידים נקודות על השתדלות מוגזמת. כולם רואים שחורפי ואין צורך. מרגול לוקחת את הקטגוריה בהליכה.

תוצאות ביניים: אדל - 0     מרגול - 1

הפדיקור

אדל מדגמנת פדיקור מושלם עם בניה ברמות הגבוהות ביותר. המומחים אומרים שכנראה מדובר בהשקעה לטווח ארוך וזה לק ג'ל. מרגול לעומת זאת הלכה נטוראל. ניקוד הציפורניים הולך לאדל.

 תוצאות ביניים: אדל - 1     מרגול - 1

הבחור

טריסטן וויילדס, הגבר בקליפ של אדל, חתיך. אין על כך עוררין. אבל החתיכות הזאת מתגמדת ונעלמת מול חוש ההומר והחיוך הכובש של גורי אלפי. טריסטן וויילדס יושב על המיטה עם פרצוף תשעה באב- גורי חייכן, חמוד וגם נותן למרגול להוציא לו שפם בחוט. גם בגזרת הזוגיות מרגול משאירה לאדל אבק דרכים.

תוצאות ביניים: אדל - 1     מרגול -2

הדירה

בזמן שמרגול יושבת בדירה שרק חסר בה לונג עם דולפין על הקיר בשביל לדעת שזה פלורנטין, אנחנו ספרנו את הבלטות בדירה של אדל ויש שם לפחות 80 מ"ר. עורפית, שקטה, מוארת ומאווררת, עם כיריים גז, חצר בטאבו ונוף של חו"ל. מעניין אם היא שילמה תיווך. בכל מקרה, הקטגוריה הזאת שלה.

תוצאות ביניים: אדל - 2     מרגול - 2

 

הדרינק

אדל הזקנה מכינה תה. מרגול חוגגת עם יין בצהריים. צריך בכלל להגיד מי לוקחת במקרה הזה?

תוצאות ביניים: אדל - 2     מרגול - 3

האוכל

חוץ מהפיצה מול הטלוויזיה, מרגול גם אוכלת פסטה. עושה רושם שהמלכה המקומית הלכה על מטבח איטלקי גבוה. אדל לעומת זאת אדל אוכלת משהו מאוד לא ברור שהגבר מכין לה. מה זה? חמין? גרבר מחומם? הקטגוריה הזאת שייכת למרגול, וגם לפחמימות.

תוצאות ביניים: אדל - 2     מרגול - 4

החצר

אמנם הלוקיישן של מרגול פחות טוב אבל אדל נמצאת באיזור ביצתי שעלול חלילה למשוך יתושים. לא יודע מה אתכם אבל אני מעדיף פלורנטין בלי יתושים מאשר קאנטריסייד ועקיצות. נקודה למרגול.

תוצאות ביניים: אדל - 2     מרגול - 5

ניהול משק בית

תה זה אולי לזקנים אבל הוא בכל זאת מצרך חשוב בכל בית. זה שנגמרו למרגול התיונים זו פאדיחה רצינית, מה אם חלילה מישהו יצטנן? נקודה לאדל.

 תוצאות ביניים: אדל - 3     מרגול - 5

העורמה

"הלו? אתה שומע אותי?" - אדל, נו באמת. הוא לא רוצה לדבר. את צריכה להשתמש בתכסיסים. הנאיביות שלך כבר עוברת כל גבול. תלמדי ממרגול, שמתקשרת מחסוי, פותחת פרופיל פייסבוק מומצא ומחליפה סימים עם אחותה. מרגול עם עוד נקודה קלה.

 תוצאות ביניים: אדל - 3     מרגול - 6

הצ'אנס

בסוף הקליפ גורי עוזב את מרגול לטובת אחותה. מערכת יחסים חדשה כל-כך מהר אחרי הקשר מקטינה מאוד את הצ'אנס לחזרה. הבחור של אדל אמנם נוסע אל האופק אבל בהעדר בחורה חדשה נשאר הצ'אנס לחידוש הקשר. אדל לוקחת נקודה חשובה.

 תוצאה סופית: אדל - 4   מרגול - 6

והמנצחת בדו-קרב היא המלכה המקומית שלנו מרגול. אחרי שספגה מספר מהלומות בגזרת הפדיקור והדירה היא לוקחת ובגדול בזכות גבר מקסים, אוכל איטלקי, יין טוב וים סוואג. ברכות! עכשיו אתם מוזמנים לכתוב לנו כמה זה עיצבן אתכם.