מארק רונסון הרעיד והרקיד אמש את מועדון ה-TLV, בסט DJ מיוחד שנערך לכבוד השקת מיזם "XL night awards". רונסון תיקלט מול אלפי צופים נלהבים שמלאו את המועדון עד אפס מקום והפכו את נוכחותו של המפיק הבריטי לחגיגה אמיתית.

סט תקלוט שרובו במיינסטרים

השעתיים העמוסות והמקפיצות הכילו קשת מוזיקלית רחבה: מהסטרוקס לסנופ דוג, מאיימי ויינהאוס להבלחות דאבסטפ וכך הלאה.

ואגב ויינהאוס, במהלך התיקלוט הפיל רונסון פצצה מלהיבה באומרו שיחזור לארץ בקיץ - מלווה במיס ויינהאוס וכל הלהקה שלו. ימים יגידו אם זה באמת יקרה, שכן רונסון גם הבטיח ש"ינגן עד מתי שפאקינג נרצה" וירד תוך שעה וחמישים דקות.

מארק רונסון דיג'יי (צילום: נועה מגר)
אתה בטוח שלא שיחקת באסקימו לימון? מארק רונסון עם תסרוקת מומו ב TLV | צילום: נועה מגר

הסט שניגן רונסון התקבל בלא מעט הרמות גבה מכיוון שנשאר ברובו במיינסטרים, אבל אי אפשר היה להתעלם מההמון שכן נהנה ממנו. אך בתל אביב כמו בתל אביב, תמיד חייבת להיות הפסקת חשמל, וכנראה שהחוגגים התלהבו כל כך שהמחשב הנייד של רונסון נותק כמה פעמים. אבל פעם אחר פעם הוא חיבר אותו בשנית והמשיך לנגן.

במהלך ביקורו של רונסון בארץ נחשפנו בשנית לאדם שמכבד את ארץ ישראל ואת המאזינים שלו. הוא מנגן לאנשים ולא לממשלות, כמו שנאמר.

עצם העובדה שמפיק פופ מכובד ומוכשר כרונסון מגיע לארץ פעם אחר פעם,  מאושר לסובב תקליטים ולפגוש את כל מי שרוצה לפגוש אותו - מוכיח, אולי, שבתוך כל הכאוס נשארה גם סוג של נורמליות בתרבות שלנו.

קהל, מארק רונסון דיג'יי (צילום: נועה מגר)
המסיבה של מארקי מארק. רונסון ב-TLV | צילום: נועה מגר

>> דנה אינטרנשיונל בשני רמיקסים ל"דינג דונג"