Alex Mica - Dalinda

אין תמונה
"דלינדה" היא ה"נוסה" החדשה? אלכס מיקה
אין דבר יותר מציק באוזן מלהיט סביר שהופך למכת מדינה וטוחן את המוח עד כדי דימום. והנה זה קורה שוב, זמן לא ארוך מדי אחרי ה"נוסה נוסה" מגיע לפתחנו אחד חדש רק באווירה מועדונית ורומנית יותר. את "דלינדה" אפשר לשמוע כבר בישראל בכל מועדון ורכב שמכבד את עצמו בחודשים האחרונים, ועכשיו הוא גם עושה דרכו למיינסטרים עם שחרור רשמי לרדיו.

אומנם בפעם הראשונה חשבתי מדובר בזמרת, אחר כך בסוג של כריס בראון בפיץ', אבל עכשיו כשיש גם קליפ מסתבר שמדובר בזמר הרומני, אלקס מיקה, ששר במבטא כל כך מוזר שממש אפשר לחשוב שהוא שר חלק מהטקסט בעברית (הימור שלי: גרסה בעברית כבר בדרך).בינתיים נסתפק בכיף גם ברמיקס הרשמי של ה"פרץ בראדרס" המקומיים שנתנו לנו את הנגיעה המועדונית הדרושה בשביל שזה לא יישמע כמו עוד קאבר של דודו אהרון.

 

פיטבול – Back In Time

פיטבול (צילום: Charley Gallay, GettyImages IL)
החרטוטים הרגילים, ששווים ים כסף. פיטבול | צילום: Charley Gallay, GettyImages IL
כאילו לא הספיקו לנו שלוש השנים האחרונות בחברת פיטבול, האיש שדופק נוכחות כמעט בכל להיט מצעדים (ומקבל על זה בתמורה הרבה כסף), ועכשיו זוכה הראפר הלטיני לשדרוג נוסף כמבצע של השיר "Back In Time", שילווה את צאת החלק השלישי בסדרת הסרטים המצליחה "גברים בשחור".

באופן מפתיע, כוכב הסרט, השחקן והראפר וויל סמית ויתר הפעם על האגו הראפרי והלך על מקסום רווחים עם פנייה לפיטבול, שכמו תמיד לא עובד קשה מדי: ביט דאנסי עכשווי (ודי מעפן הפעם, אם תשאלו אותי), סמפול מלהיט פיפטיז גדול (שזכור דווקא מסצנה בסרט "ריקוד מושחת"), ברייק דאבסטפ צפוי וכמובן החרטוטים רגילים על המיקרופון, שאף אחד לא מבין אבל איכשהו תמיד זורמים חלק על כל פלייבק.

 

קורי בי – "Daddy's Girl"
ואם כבר מדברים על וויל סמית, מסתבר שלא רק הוא מטפח את הדור המוזיקלי הבא במשפחה (ווילו בת ה-11), אלא גם הקולגה שלו סנופ דוג, שכבר מזמן הפך למכונה משומנת של ייצור כסף ממוזיקה (ובעיקר מכל מה שמסביב) ועכשיו מציג לעולם את בתו בת ה-13 קורי ואפילו נותן בהופעת אורח בשיר הבכורה "Daddy's Girl" ("ילדה של אבא").אבל בניגוד לווילו המגניבה, בתו של סנופ נראית יותר כמו ילדת כאפות שנהנית מהגב של אבא בבית ספר, וגם הפלייבק הדאנסי בשקל וחצי שברקע לא ממש עוזר לחבב אותה. אהבתי יותר את התקופה שבה הדוג השקיע בקלטות פורנו שלו.

ביבר מפתיע לטובה; אמילי קרפל עם אחלה אלבום

ג'סטין ביבר – "Boyfriend"
לא קשה לזהות את שינוי המגמה אצל החבר'ה שמנהלים את ג'סטין ביבר, שהחליטו שעם הגיעו לגיל 18 הגיע הזמן למכור את אותו גם לקהל שמעבר לזאטוטות בנות 12. לא מאמין שאני אומר את זה, אבל בהחלט הצליח להם עם הסינגל החדש "Boyfriend" וההיפ הופ, שמזכיר קצת את תחילת דרכו הסולואיסטית של ג'סטין השני (טימברלייק), או לפחות את ימיה האחרונים של "אןסינק" תחת ידיהם של הנפטונז.

אמילי קרפל – "אמילי קרפל"
אפשר לספור על יד אחת את כמות האמנים הישראלים ששרים בעברית בלי לוותר בדרך על עדכניות מוזיקלית. אמילי קרפל היא בהחלט אחת מאותם חמישה והאלבום החדש והמגניב שלה הוא אחלה דבר, אם אתם בקטע של פופ מיינסטרימי קצת יותר מאתגר (כביכול). הסינגלים שיצאו מתוכו הם אחלה מאוד ("הכפתור" ו"אושר"), אבל באלבום המלא יש אפילו דברים טובים יותר. נסו למשל את "דגל אדום" הקיצי ואת הקטע האינסטרומנטלי הסוחף "Hey". והנה גם "אנושי" ו"בשקט בשקט".

>> עופר ניסים עם איתי קרלדון ומיה סימן-טוב - "Over & Over"