האם הארדוול (רוברט ואן דה קורפוט), אחד מאמני ה-EDM האהובים והמצליחים אי פעם, בדרך לקאמבק היסטורי? באירוע של הלייבל שלו, ריבילד רקורדינגס שהתקיים בסוף השבוע שעבר במסגרת שבוע הדאנס של אמסטרדם, עלה הדיג'יי ההולנדי לעמדה לראשונה אחרי שלוש שנים וההתרגשות הייתה בשיאה. 

כשעלה לעמדה, כאמור לראשונה מאז 2018, הארדוול לא הצליח להסתיר את ההתרגשות האדירה והזיל דמעה. "התגעגעתי אליכם כל-כך" הוא אמר לקהל, ומיד לאחר מכן היה זה קייזה, שחתום בלייבל של ואן דה קורפוט שאמר: "זה לא רשמי עדיין, אבל הוא מגיע, הוא מגיע" (!He’s Coming, He’s Coming)", מה שכמובן מיד הצית את השמועות על חזרתו לעמדות של הסופרסטאר ההולנדי.

"תודה על זה שהפכת את זה לטוב ביותר. אני מתרגש וזו ההרגשה הכי טובה בעולם לראות אותך שוב על הבמה. המלך חוזר", כתב מעריץ בטוויטר בזמן שאחר הוסיף: "מאז שהוא עזב הסטנדרט ירד. הגיע הזמן שהדיג'יי הטוב בעולם יחזור וייקח את הכתר".

השמועות על חזרה של הארדוול לבמות התחילו בחודש שעבר, אז דווח כי ואן דה קורפוט היה במסיבה קטנה אותה ארגן הדיג'יי רן-די. במהלך השנים מאז הפסקתו, הארדוול המשיך לנהל את הלייבל שלו, שנחשב לאחד הגדולים והמצליחים בז'אנר, ובינואר השנה, אחרי עשר שנים של פעילות – הארדוול נפרד גם מתוכנית הרדיו האגדית שלו, הארדוול און אייר, אותה החליף בערוץ יוטיוב של הלייבל שלו שמשדר 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, עניין שאולי רמז על חזרתו.

גם בישראל הארדוול זכה לפופולריות רבה והופיע כאן מספר פעמים, בין השאר במתחם האקספו ובלייב פארק ראשון לציון. "אנחנו לא יודעים אם הוא חוזר עוד, אבל כבר עכשיו הביקוש אליו בכל העולם האדיר וגם אנחנו התחלנו לגשש", מספר לנו בכיר בחברת הפקה ישראלית מוכרת והוסיף: "החזרה שלו יכולה לעשות רק טוב לסצנת ה-EDM שדי מדשדשת כרגע".

כאמור, בשלב זה עוד לא ברור האם הדיג'יי, שנחשב לאחד הדיג'ייז הגדולים ביותר של ז'אנר ה-EDM (ואף דורג פעמיים במקום הראשון ברשימת 100 הדיג'ייז המובילים של המגזין DJMag) יחזור לרגש את מעריציו על העמדה, אבל דבר אחד כבר בטוח – הם כבר לא יכול לחכות.