אין תמונה
מלכת הסליז על קיר הקרוואן בטריילר פארק. כריסטינה אגילרה

הקליפ החדש "Your Body" של כריסטינה אגילרה נראה כמו פרובוקציה אחת גדולה שעומדת לעשות הרבה רעש ואולי אף להיאסר לשידור בכמה מקומות. אגילרה מופיעה בו בשלל דמויות, תסרוקות ותלבושות סופר-טראשיות, במעין הומאז' לעצמה ולמראות השונים שאימצה לאורך הקריירה, במעין סיכום של הפרקים השונים בתולדות הסליז האגילרי.

אבל עיקר הפוקוס הוא על העלילה, שמתחילה בכך שאסטרולוג טלוויזיוני אומר לכריסטינה: "עומד להיות לך יום שכולו מזל היום". מי שפחות בר מזל הם הבחורים שעומדים בדרכה של אגילרה. היא מכירה בזה אחר זה שלושה גברים, מעוררת אותם מינית ובמקום לקיים איתם יחסים מחסלת אותם אחד אחרי השני בשיטות שונות - פיצוץ רכב, דקירה בשירותים ומכה עם אלת בייסבול בראש בחדר של מוטל. ל סתם הקליפ נפתח בשלט אזהרה מבודח בנוסח: "בצילומי קליפ זה לא נפגעו גברים".

מה שיותר "נורא" הוא שאחת הדמויות שכריסטינה אגילרה מגלמת שוכבת במיטה וכביכול חווה ריגוש מיני עם כל חיסול שהיא רואה בעיני רוחה. זבל-לבן שכמוה. כדי למתן מעט את הגועל, במקום דם הבחור שנדקר בשירותים משפריץ על הקירות מגופו צבע ירקרק, ומראשו של הבחור שחוטף את המכה מאלת הבייסבול עף קונפטי סגול שמייצג חלקי מוח וגם מביא את חגיגת החיסולים לשיא בחדר המלון. איזה כיף להיות דוחה.

כזכור, כס השיפוט ב"דה ווייס" האמריקאית החזיר את אגילרה לעניינים אחרי תקופה די ארוכה של כישלונות בקריירה. ואז בא הלהיט ההיסטרי עם "מארון 5", שגם הזכיר לכולם שהיא עדיין זמרת מצוינת. ההצלחה של "ג'אגר" זירזה את אגילרה להיכנס לאולפן בהקדם ולעבוד על אלבום קאמבק, שביעי במספר. השיר הסליזי "Fuck (Your Body" הוא הסינגל הראשון והמוצלח שיצא מתוכו, ששילה אר אנד בי ואלקטרו בהפקת מקס מרטין.

אין תמונה
היי בייבי

אין תמונה
בוא נתחרמן באוטו
אין תמונה
ואז אני אלך ואפוצץ אותך עם האוטו
אין תמונה
הנאה מינית מהחיסולים
אין תמונה
חגיגה בסנוקר
אין תמונה
שנגמרת ברצח בתא השירותים
אין תמונה
לא יכולנו להתאפק
אין תמונה
ליטוף אחרון לפני שהיא מרסקת לו את המוח
אין תמונה
עוד מעט כל זה יהיה שלך
אין תמונה
אילוסטרציית קונפטי: מוח מתפזר בחלל החדר ועל רוצחת מחייכת