אירוע שכזה יכול לגרום גם לקורט קוביין המנוח להתהפך בקברו ולצרוח בזעם כמו שרק הוא ידע לעשות. כוכבת הטין-פופ האמריקנית מיילי סיירוס, ששיא הקריירה שלה עד כה היה מסתכם בלהתחפש לג'סטין ביבר בתוכנית טלוויזיה, הופיעה בקיטו, בירת אקוואדור, וחשבה, כנראה, שאף לא יידע על מעשיה בשל המרחק ממרכזי התקשורת העולמיים.

אבל לשם כך הומצאה מצלמת הוידיאו הביתית והומצאה הרשת, כדי לתעד ולהפיץ את ה"פשע התרבותי" במהלכו ביצעה סיירוס גרסת כיסוי לשיר "Smells Like Teen Spirit" של להקת נירוונה, אחד משירי הרוק האהובים, המעולים והחשובים בתולדות המוזיקה, שיר שסימל תקופה שלמה של חופש והתרסה, בין היתר נגד תאגידי המוזיקה הגדולים שסיירוס היא אחד התוצרים שלהם.

מיילי סיירוס לא ראויה לשיר את השיר הזה

"Smells Like Teen Spirit" יצא כסינגל ב-10 בספטמבר 1991, לפני כמעט 20 שנה, יותר משנה לפני שמיילי סיירוס נולדה, בנובמבר 1992. כמה חבל שדווקא היא זו שחוגגת אותו כעת. לא בטוח שהיא ראויה לכך, מה גם שהקאבר שלה נשמע כמו ערב רע במיוחד של התוכנית "אקס פאקטור", בגרסתה הטג'יקיסטאנית (אם יש כזו, ויסלחו לי הטג'יקיסטאנים).

"הרבה מעריצים אומרים לי שאני מהווה בשבילם השראה", אומרת סיירוס לפני ביצוע השיר, "אני רוצה להקדיש את השיר הזה לאחי הקטן כריס קודי, שאני מתגעגעת אליו". בטח הוא מתגעגע אליה עכשיו קצת פחות.

>> זה מה שהגיע למיילי סיירוס: ג'סטין ביבר חטף ביצים באוסטרליה