אין תמונה
גורלאז סטייל. Stylo

אחרי מכירות של למעלה מחמישה מיליון עותקים מאלבומם האחרון "Demon Days", מכינים דיימון אלברן וג'ימי האוולט את השטח לקראת יציאתו של "Plastic Beach", האלבום השלישי של להקתם המצוירת "הגורילאז".

לצורך כך הם משחררים היום טעימה ראשונה מתוכו בדמות סינגל ראשון ומעולה בשם "Stylo", שגם כולל הופעת אורח של הראפר מוס דף וזמר הנשמה הותיק והמוערך בובי וומאק.

בניגוד לסינגלים שקידמו את יציאת שני אלבומיהם הקודמים, הפעם מדובר ברצועה אווירתית למדי עם נגיעות אלקטרוניות אייטיזיות, דיסקו ופאנק, או כמו שמנהל חברת התקליטים שלהם מתאר את זה: קטע אפל שנשמע כמו הפסקול של "סאטרדי נייט פיבר" על אקסטזי.

אלברן עסוק מאוד, ובכל זאת הפיק

אין תמונה
גורילאז. עטיפת האלבום החדש

כצפוי, גם האלבום החדש, שמיועד ל-9 במרץ, יכלול שיתופי פעולה עם כמה מהשמות המעניינים במוזיקה העולמית. בין הקאליברים שיתארחו בו מלבד וומאק ודף אפשר למצוא גם את סנופ דוג, דה לה סול (שהתארחו גם בקודם עם הלהיט "Feel Good Inc") ואף את לו ריד.

על ההפקה הפעם אמון דיימון אלברן לבדו, עובדה די מפתיעה בהתחשב בשלל הפרויקטים שהעסיקו אותו לאחרונה, כמו האיחוד המדובר של בלייר בקיץ האחרון, סופר-גרופ משולשת עם פלי מהצ'ילי פפרס וטוני אלן, כתיבת מוזיקה לאופרה והשתתפות בקטע מתוך האלבום החדש של "מאסיב אטאק" שייצא בקרוב.