לנה דל ריי ידועה כזמרת מעט מיסתורית עם תדמית חידתית ואישיות לא מפוענחת עד תומה, שלא בוחלת להשתמש באלמנטים של אלימות בקריירה שלה, ובכל זאת הבחירה החדשה שלה די מזעזעת.

דל ריי הצטלמה לקליפ אלים במיוחד של כוכב הטראש-רוק מרלין מנסון. בטיזר מתוך הקליפ שיצא לרשת תחת הכותרת "Sturmgruppe 2013 Reel", היא עוברת אונס על ידי גבר, כולל פנים מעוותות מכאב והלם, דם ושריטות. התחושות שלה מובעות בין היתר גם על ידי דימוי של טביעה במים ללא יכולת להינצל.

עוד ב-mako מוזיקה:

הטיזר מראה סצנת מסיבה מסויטת שהופכת לסצנת אונס, על רקע מוזיקת רקע, מבלי להשמיע ממש שיר. כמו כן הוא כולל אימג'ים אלימים נוספים.

איליי רות', הבמאי שאחראי לוידיאו, אמר למראיין לארי קינג: "זה קטע חולני וסוטה. הוא היה נעול בכספת משך שנה, אבל מרלין מנסון הוא חבר שלי. הוא היה אצלי בסדר פסח ושר את ארבע הקושיות, 'מה נשתנה' והכל, הוא שר את זה".

מרלין מנסון, שהפך לאליל נוער באמריקה בזכות פרובוקציות מהסוג הזה בדיוק, יוציא את אלבומו החדש "The Pale Emperor" ב-19 בינואר 2015 ויופיע בפסטיבל "Download" ביוני.

לנה דל ריי, שהוציאה השנה את האלבום "Ultraviolence", היתה אמורה להופיע בקיץ בישראל, אך נאלצה לדחות ולבסוף לבטל את הגעתה ארצה בגלל מלחמת "צוק איתן".

מרלין מנסון (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
"חולני וסוטה". מרלין מנסון | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL