ריהאנה צפויה להוציא בקרוב את אלבומה החדש "R8", שהשמועות לגביו רבות. היום דלף מתוכו (ככל הנראה) השיר החדש "World Peace", שמגיע לאוזני המעריצים ברמת הסקיצה (דמו).

זהו שיר קצבי ומרקיד שיכול לסחוף המונים, ואת התכונה הזו שלו מנצלת ריהאנה כדי להטיף לשלום עולמי, כאילו מישהו החליף לה את הדיסקט בראש מנערת הקלאב האולטימטיבית לג'ון לנונית קטנה מברבדוס.

מילות השיר החדש אומרות: בעולם מושלם היינו עושים אהבה ולא מלחמה, עם הידיים באוויר, ללא שום בעיות. הו, אמריקה, רדי לאפריקה, אנחנו ממשיכים לשיר, עכשיו העולם, מסתובב ומסתובב, ומסתובב, מסתובב ומסתובב / פזמון: נרקוד בגשם למרות כל הכאב, מה שהעולם באמת צריך זה להרגיש שוב את האהבה, בעולם שצריך להרגיש שוב אהבה, ולהסתובב, להסתובב, להסתובב / בעולם מושלם לא היו אנשים בודדים, היינו משאירים את הידיים באוויר / לא יהיו לנו בעיות, לא יהיו לנו דאגות / אז מלונדון ועד ליפן, כל אישה, ובחור, תדליק את זה, גבר, בואו בואו לרקוד איתי".

האלבום של ריהאנה בדרך כבר מאוקטובר

מאז "Unapologetic" בנובמבר 2012 לא יצא אלבום של ריהאנה, שמעריצים מחכים לו כבר מנובמבר האחרון, כיוון שבאוקטובר דווח שהוא צפוי "בחודש הבא". עד כה נחשף מתוכו קטע בן 15 שניות משיר בשם "Kiss It Better", שדלף לאינסטגראם. על פי דיווחים ושמועות, כולל האלבום שיתופי פעולה עם ניקי מינאז', דרייק (שריהאנה יצאה איתו קצת), ביג שון וכמובן אמינם, החבר מ-"Monster". לרשת אף דלפה רשימת שירים אופציונאלית בת 14 קטעים, שלא ברור עד כמה היא אמיתית, ועד כמה היא תרגיל הסחה. במקביל, כידוע, ריהאנה משתתפת באלבום נוסף, שיהווה פסקול לסרט "Home", כשבפרויקט מעורבים גם ג'ניפר לופז וסטיב מרטין.

השירים האחרונים שהוציאה ריהאנה רשמית היו כאמור הדואט "Monster" עם אמינם באוקטובר 2013, והקליפ בו ריהאנה היא המטפלת של אמינם בדצמבר, והדואט "Can't Remember To Forget You" עם שאקירה שיצא חודש אחריו, לצד קליפ פרובוקטיבי (בכל זאת, ריהאנה).

>> 21 אלבומי הפופ שיעשו את 2015