אין תמונה
שוקלת הצטרפות ל"סירק דה סוליי"

חשבתם שמיילי סיירוס הראתה את כל מה שיש לה להראות בטקס פרסי אמ.טי.וי? חשבתם ש"הילדה הרעה" החדשה של הפופ העולמי תסתפק בלהפוך מהאנה מונטנה לסליזרית שמשרבבת לשון ומתרפקת על רובין ת'יק? תחשבו שוב.

מיילי "דה ויירוס" סיירוס מוציאה הערב את הקליפ "Wrecking Ball", הסינגל השני שלה מתוך אלבומה החדש והמתקרב, ומדובר באחד הקליפים הנועזים שנראו לאחרונה בפופ העולמי, אם לא ה.

בקליפ רוכבת מיילי כשהיא עירומה לגמרי על כדור ברזל ענק (כשמו של השיר), מלקקת פטישים (משחק המילים "יש לה פטיש לפטיש" עובד רק בעברית - בדקנו), ובקטעים שבהם היא מואילה בטובה ללבוש משהו, בולט החזה שלה מבעד לגופיה הלבנה עד לסכנת דקירה בעין.

ואם אחרי שהחדירה לאופנה את ה"טוורקינג" באותן תנועות אגן לכיוון מפשעתו של רובין ת'יק בטקס ה-VMA וחטפה מכל העולם ואחותו באבי אביה - ניתן רק לשער כמה יצקצקו כעת להקות המצקצקים נוכח העירום המלא של סיירוס, שיכולה מצידה לטעון שמדובר בעירום "אמנותי" בלבד. כן, שמענו.

ואם כבר אמנות - יש בקליפ כמה קלוז אפים יפים, שכוללים הבעות פנים חזקות, המביעות את תחושות הכעס והחרטה, העלבון והקורבנות, בהן עוסקות מילות השיר, למי שעדיין יש לו כוח למילים.

אין תמונה
או למחזמר של חנוכה

אין תמונה
איפה עוד אוכל לרכוב כך על כדור ברזל ענק
אין תמונה
אני עושה את זה למען שלום עולמי

>> התרופה ל"פורנו העצוב" של מיילי סיירוס - טרנט רזנור וניין אינץ' ניילז באלבום חדש