בכל שנה מאז 2007 מסכם דיג'יי Earworm את השנה בפופ העולמי, באמצעות קליפ משאפ שמנקז אליו את 25 הלהיטים הבולטים של השנה החולפת, לפי ניתוח של מצעדי הבילבורד האמריקני, פרויקט שזכה לכינוי "United State of Pop".

השנה הוא יצר את המגה-מיקס "Do What You Wanna Do", הכולל להיטים של קייטי פרי, טיילור סוויפט, ניקי מינאז', אריאנה גראנדה, קאשה, פיטבול, סם סמית', ג'ון לג'נד, ריטה אורה, ג'ייסון דרולו, דיג'יי סנייק, כריסטינה אגילרה, איגי אזליה, מייגן טריינור,  ג'ניפר לופז ועוד.

למרות נסיקתו של ה-EDM, הדאנס האמריקני, ולמרות שבשנים עברו הוא נהנה להכניס הרבה דאנס לקליפ שלו, השנה בחר הדיג'יי להוריד את הקצב ולכלול בקליפ רק את "Timber" של פיטבול וקאשה, מתוך מבחר להיטי הדאנס של השנה.

"הלכתי על קצב נמוך יותר כי זה בעיני היה הצליל של השנה הזו", הוא אומר לבילבורד. "השנה הזו התאפיינה בשירים יותר איטיים כמו 'All Of Me' (ג'ון לגנד) ו-'Say Something' (כריסטינה אגילרה ו-Great Big World), ושירי היפ הופ נמרחים כמו 'Turn Down For What' (דיג'יי סנייק וליל' ג'ון), 'Talk Dirty' (ג'ייסון דרולו ו-2 צ'יינז) ו-'Black Widow' (איזי אגליה וריטה אורה). ואז אתה מעלה קת את הקצב של 'Happy' (פארל וויליאמס) ושל 'Shake It Off' (טיילור סוויפט). זה קצת ויותר רך מבשנים קודמות"..