להקת "OK GO" היא להקת רוק אמריקנית משיקאגו (במקור) שנשמעת הכי בריטית. אבל לא אבחנות הצליל וההשפעות הן מה שהפכו אותה לדבר הכי חם ברשת. "OK GO" מפורסמת כבר כמה שנים בקליפים יוצאי דופן ברמה היציריתית והויזואלית שלה, שזכו לעשרות מיליוני צפיות, הוצגו במוזיאונים, תערוכות וגלריות מהנחשבים ביותר בעולם האמנות, וזכו בפרסים של עולם המוזיקה והויזואליה.

בבסיס הקליפים של הלהקה רעיונות פשוטם אבל מטורפים, שמבוצעים על ידי צוות גדול שמתכנן אותם מראש לפרטי פרטים, בעבודת הקמה ובימוי מדוקדקת. מרבית הקליפים מצולמים ב"וואן שוט" (או לכל הפחות ערוכים כדי שייראו כך), ומתארים מסלול לכאורה אינסופי שנפתח ומתקיים מול עדשת המצלמה. יש כאלה שמעריצים את היצירתיות של חברי הלהקה ויש כאלה שקלטו את העניין וכבר לא מתרגשים מהשטאנץ.

אז אולי כדאי שהם יצפו ב-"The Writing's On the Wall", הקליפ החדש של "OK GO", בו הם מוכיחים שגם את השיאים המטורפים שלהם הם עדיין יכולים לשבור. הקליפ עובד על הדמיות ואשליות ויזואליות - מה שאתה רואה הוא לא באמת מה שקורה, עם שילובים יפים של צבעים, צורות, רקעים, תנועות ואימג'ים. פעם אחר פעם הם מצליחים להפתיע, לעניין ואפילו לרגש. ולראייה - הקליפ השיג 2.5 מיליון צפיות תוך יממה, ועד שתסיימו לקרוא את האייטם הזה, סביר להניח שהוא יעלה בעוד מאה אלף צפיות.

והנה המיטב של OK GO עד היום:

Needing/Getting

קליפ המכונית המנגנת שנוצר בשיתוף פעולה עם שברולט ונחשף לראשונה בסופרבול. השיר מותאם לכלים עליהם "מנגנת" המכונית השועטת. מתקרב ל-28 מיליון צפיות.

This Too Shall Pass

קליפ "דומינו החפצים", שמפעיל עוד ועוד חוטים, כדורים, מנופים וגלגלים. 43 וחצי מיליון צפיות.

White Knuckles

קליפ הכלבים המאולפים. 16.8 מיליון צפיות

Here It Goes Again

קליפ מסלולי ההליכה בחדר הכושר. מעל ל-21 מיליון צפיות.