מישל אובמה ואן רומני
הנוי אלוש הזה תפס עלינו תחת. אן רומני ומישל אובמה | öéìåí: רויטרס, AP

מאז נאום ה"זנגה זנגה" של מועמר קדאפיי אללה ירחמו, נדמה שאין אירוע משמעותי בישראל או בעולם שלא זוכה לקליפ מיוחד מבית היוצר של נוי אלוש. המותג "קליפ של נוי אלוש" כבר הפך למותג, בעיקר אחרי הקליפ לפייסבוק של הנשיא שמעון פרס והקליפ "הוא שקרן", שבישר לעשרות אלפי ישראלים על הברית הסודית בין מופז לנתניהו, דחיית הבחירות וההליכה לממשלת אחדות לפני כחצי שנה. ואיך נשכח את אנסטסיה מיכאלי והדרבוקות והשיקסטייפ של בית שמש.

כעת מתפנה אלוש לעסוק בבחירות בארצות הברית ומשחרר את "מישל אובמה ואן רומני, Move Yor Butt", שעלה לרשת ממש בשעה האחרונה.

הקליפ החדש המורכב מקטעי נאומים וראיונות של הגברת הראשונה של ארצות הברית ואשתו של המועמד הרפובליקני לנשיאות, בצירוף מוזיקה מקורית שיצר נוי אלוש.

כידוע, מישל אובמה, רעייתו של הנשיא המכהן ברק אובמה, ואן רומני, אשתו של המתמודד למשרה מיט רומני, התגייסו למסעות הבחירות של בעליהן והעניקו בשבועות האחרונים כמה וכמה רגעים טלוויזיוניים משעשעים,

בקליפ משתתפים גם ליידי גאגא שמדברת על אובמה וצועקת "??!!Are You Listenning" וג'יי זי, שמספר למצלמה איזה "Hook" גדול יש לו. ואם כבר ג'יי זי ואובמה שם, איך אפשר בלי הכוכבת החביבה על בני הזוג הנשיאותי, ביונסה, שמוזכרת על ידי מישל.

האם זה הלהיט הבינלאומי הבא של נוי אלוש, שיזניק אותו גם לשוק האמריקני? נדע בימים הקרובים. האם זה הקליפ שיכריע מה יקרה במדינות המתנדנדות בבחירות לנשיאות ארצות הברית? נדע בסוף נובמבר.

>> ווילו סמי'ת שרה "Skyfall" של אדל