אין תמונה
אדם לוין וכלה המומה. מארון 5 בקליפ החתונות

יש כאלה שמתגנבים לחתונות כדי לאכול ולשתות, ויש כאלה שמתפרצים אליהן כדי להופיע. להקת מארון 5 בהנהגת הסולן אדם לוין, מתפרצת לחתונות של זוגות בלוס אנג'לס, ולתדהמת ולשמחת החתנים, הכלות והאורחים, מופיעה עם השיר "Sugar".

הקסם הזה קורה בקליפ החדש שיצא הלילה (וכבר צבר כמיליון וחצי צפיות), לסינגל "Sugar", מתוך אלבומה האחרון של מארון 5, "V". מי שביים את הקליפ הוא דיוויד דובקין, שביים גם את הסרט "לדפוק חתונה", בכיכוכבם של וינס וון ואוון ווילסון לפני כמעט עשור שנים.

"אנחנו עומדים לנסוע לאורך לוס אנג'לס, ולהתפרץ לכל חתונה שנראה בדרך, זה יהיה אדיר", אומר אדם לוין בהתחלה, והתוצאה אכן חביבה למדי. וכדי להיות הכי פוליטיקלי-קורקט שאפשר (בכל זאת, אמריקה), ה"וודינג קראשינג" הזה מתבצע לחתונות של זוגות ממוצאים שונים - לבנים, אסיאתים ואפרו-אמריקנים, ויש חתונה עם כלה בלונדינית, ויש עם כלה ברונטית, כדי שאף מגזר לא ירגיש מקופח.

בהודעה לעיתונות שפרסמה הלהקה עם יציאת הקליפ אומר אדם לוין: "זו היתה חווייה חוץ-גופית. לא היה לי מושג שהתגובות המדהימות שנקבל מהזוגות והאורחים ישפיעו עלי ככה. היכולת לגרום לחווייה בלתי נשכחת לכמה אנשים היתה השיא של כל הדבר הזה". וכל זה למרות שמי שיביט בקליפ היטב יראה שהכל בו מבוים בקפידה.

הקליפ ל-"Sugar" מגיע שלושה וחצי חודשים אחרי הקליפ הקודם של "מארון 5" לשיר "Animals", שכזכור היה נראה אחרת לגמרי, שטוף בדם, תאוות בשרים, וסקס.