אין תמונה
משחקת גאגא. כריסטינה אגילרה

כשכריסטינה אגילרה פרצה בגדול לפני 12 שנה השוו אותה לבריטני ספירס. מאז זרמו הרבה עשרות מיליוני דולרים בקריירה של הכוכבת, שמדי אלבום מחפשת את עצמה מחדש, ועכשיו כבר ברור הכיוון אליו היא חותרת הפעם.

לפני חודשיים הוציאה אגילרה את השיר החדש שלה "Not My Self Tonight" - סינגל ראשון מתוך אלבומה החדש "Bionic", שמתוכנן לצאת ב-8 ביוני, ויהיה דיסק ראשון של אגילרה מזה ארבע שנים (לא כולל אוסף הלהיטים), אחרי האלבום הכפול והבינוני "Back To Basics". השיר החדש סימן סאונד מיושן יחסית, ברצועת פופ סטנדרטית, שרקחו מפיק ההיפ הופ פולו דה דון ואסתר דין (שכתבה גם את "Rude Boy" של ריהאנה).

אבל אם השיר החדש נשמע רגיל לחלוטין, בזמן שעולם הפופ סוגד כולו לליידי גאגא, מה מתבקש יותר מלצלם קליפ שיהיה ספק-אירוטי ספק-נועז (יש שיגידו אירוטי מדי), שמחקה אלמנטים איתם שברה גאגא את שיאי הצפייה ברשת?

כיוון שבעידן הנוכחי באמת קשה להתחרות בכוכבת מס' 1 (לכריסטינה היתה את אותה בעיה בעידן השליטה של בריטני, אבל מי זוכר), אולי היה עדיף לה ללכת הפעם על אלבום אקוסטי, שיפתיע וישבור לחלוטין מהתחרות על הקהל הצעיר לכיוון חיבוק מהמיינסטרים האמריקאי המסורתי והמבוגר יותר.

>> האלבום של סוזן בויל הכי נמכר השנה בעולם; ליידי גאגא מוציאה אלבום רמיקסים ואלבום ב USB