גיא גרבר, פאף דדי
אהבה מאון ראשטנה. דידי וגיא גרבר | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

גיא גרבר נחשב כיום לאחד הדיג'יים-מפיקים הישראלים המצליחים בעולם. הפרויקט החדש שלו נקרא "11 11" ובו הוא מתחבר (ולא בפעם הראשונה) לראפר-כוכב דידי, המוכר גם בשם פאף דדי. הקטע החדש שלהם נקרא "My Heart", ובו גרבר מפליא ביצירת טראק עדין וצ'ילי בסגנון איביזה, ודידי תורם מעט ראפ. זה הוא למעשה סינגל רשמי ראשון מתוך הפרויקט, שצפוי לצאת הקיץ ולהינתן לקהל באופן חופשי

את הפרויקט המשותף "11 11" מגדירים גרבר ודידי כ"מפגש בין שני עולמות, שלאו דווקא מתאפיין בסימני ההיכר שלהם. דיאלוג בין היפ הופ למוזיקה אלקטרונית, מבלי לנסות להיות ידידותיים לרדיו, אלא פנייה לכיוון אפלולי יותר, עשיר יותר, צולל למים עמוקים יותר. הוא לא מיועד לבמות הגדולות ולמאסות, אלא לאנשים בעלי טעם מיוחד ולשעות שאחרי המסיבה".

גיא גרבר בחר להקדיש את הקטע הזה לתושבי ישראל, "כדי לתמוך בהם בזמנים הקשים שהם עוברים עכשיו. הלב שלי תמיד נמצא בישראל", הוא אומר.

בראיון משותף שהעניקו בחודש אפריל, סיפר גרבר: "התבקשתי לבוא לניו יורק כדי ליצור יחד מוזיקה. דידי השמיע לי קטע מהאלבום הראשון שלי לצורך השראה". דידי סיפר על ההתאהבות שלו במוזיקה אלקטרונית בנסיעה לאיביזה, על המועדון שלו "DC10" ועל הניסיון הראשון שלו בתחום ("Let's Get Ill") עם סטיוארט פרייס, דיפ דיש, נלי הופר ופליקס דה האוסקאט, כמו גם המסיבות עם ג'וניור ואסקז ב-"Sound Factory" בניו יורק.

"זה הכול עניין של ההיבט הרוחני של המוזיקה הזאת", אמר דידי. "מנגנים מהלב וחווים רגשות אמיתיים. אני תמיד מחפש דיג'ייז ומפיקים ללא תבנית קבועה, שאינם חוששים מזה שרחבת הריקודים תתרוקן, שהם חסרי פחד. חשבתי שזה יהיה מגניב לעבוד עם גיא לאחר ששמעתי אותו".

אגב, באותו היום פורסם על ידי "פורבס" שדידי שווה 700 מיליון דולר. כאשר נשאל על ידי פיט טונג איך עשה זאת, ענה: "לכולכם יש את אותן 24 שעות בכל יום שגם לי יש".