סיה שוברת את בצורת "אחרי החגים" של עולם הפופ הבינלאומי ומוציאה את הקליפ שכולם ידברו עליו בזמן הקרוב - "Elastic Heart", לסינגל השני מתוך אלבומה האחרון "1000 Forms Of Fear".

בקליפ מככבים השחקן שייה לבוף והילדה-רקדנית מדיסון "מאדי" זיגלר בת השתים עשרה, שכיכבה בקליפ הקודם והכה מפורסם של סיה, "Chandelier", שהיה אחד המצליחים ביותר בשנה שעברה בעולם, עם 430 מיליון צפיות, וזיכה את סיה בארבע מועמדויות לפרס ה"גראמי" היוקרתי.

בקליפ, שביים דניאל אסקיל, מופיעים לבוף המזוקן וזיגלר כשתי דמויות של גבר וילדה, שמנהלים מעין ריקוד ומאבק בתוך חלל עגול סגור בכלוב. הם מכים, לופתים, מושכים, נושכים, בועטים, קופצים, מתמתחים, מתגלגלים ומתגוללים, זיגלר מזנקת על לבוף ונושכת אותו, והוא מנסה ללכוד אותה ואף מצליח.

תנועות הריקוד והקרב שלהם הן כמאבק בין שתי חיות, או בני אדם קדמונים, המנהלים מלחמת הישרדות. ניתן לפרש אותן גם כתנועות של מרדף ובריחה בין גבר פרוורטי, שמנסה לממש את יצרו ולהשיג את טרפו, לבין הילדה, קורבן שמנסה להתחמק מניסיון לניצול ואונס. הוא מנסה לצוד אותה, והיא נמלטת ממנו פעם אחר פעם ומשיבה לו מלחמה בדרכה.

הדרמה מגיעה לשיאה בכמה נקודות - היא קופאת והוא מעיר אותה, היא מצליחה לצאת מהכלוב והוא משתולל, ואז היא חוזרת, היא פוצעת אותו באף והוא לוכד אותה. לבסוף היא יוצאת מהכלוב והוא נשאר בפנים, אוחז בה, ולא מרפה.

צופים שונים יטענו שהקליפ הזה מספר סיפורים שונים, מנקודות מבט שונות, יהיו לו הרבה פרשנויות מתחומים כמו יחסים ומשחקי כוח בין המינים, טשטוש גבולות המוסר והפנטזיה האנושית, תפקידו החינוכי של היוצר ועוד ועוד. ובכך גדולתו - לעורר עניין, דיון ומחלוקת. סיה, צמד השחקנים, הבמאי ושאר המעורבים יצרו ב-"Elastic Heart" משהו שיהיה חזק אף יותר מ"שנדליר". מועדות ל"גראמי" 2016? למה לא.