קים קרדשיאן כבר עשתה הכל – טלוויזיה, אופנה, דוגמנות, "רוקדים עם כוכבים" ואפילו חתונה אחת מאוד מתוקשרת עם כוכב NBA. אבל כמו חברתה פאריס הילטון, כנראה שזה לא ממש מספיק – קרדשיאן ניסתה כוחה גם בתחום המוזיקה, והוציאה במרץ השנה סינגל בשם "Jam (Turn it Up) ".

הסינגל, כצפוי, כשל, וכמוהו גם קריירת הזמרה של קרדשיאן. אבל קים לא ויתרה על אפיק נוסף לתהילה – מסתבר שק.ק. צילמה קליפ לשיר, וטיזר מתוכו "דלף" לרשת כעת – בעיתוי מוצלח במיוחד, כשכולם עדיין מדברים על החתונה המפוארת שלה.

בקליפ, או בטיזר לפחות, אפשר לראות את קים זוחלת על ארבע בתוך מה שנראה כמו תעלת אוורור, כשלגופה מכנסוני וייניל ורודים. למי שצופה בקליפ בלי סאונד, נראה שכוכב השיר הוא בכלל הישבן המפורסם של קרדשיאן – ואולי זאת היתה הכוונה מלכתחילה.

"השיר הזה היה מיועד לצדקה, הוא לא נועד כדי להשיג לה חוזה הקלטות", אמרה אחותה, קלואי, לחדשות MTV במאי האחרון. "זה היה משהו שהיא רצתה לעשות בשביל עצמה ובשביל הכיף. הקליפ מעולם לא נועד להגיע לציבור", היא הוסיפה. ועם זאת, הוא הגיע, ממש כמו קלטת הסקס של קים, ממנה היא מרוויחה מיליוני דולרים כבר שנים. ככה זה – יש אנשים שהתהילה פשוט נדבקת אליהם כמו מסטיק לנעל, לא משנה כמה הם ינסו לשמור על אנונימיות.